Hej.

Ostatnio bratanek kupił sobie Vitę 3G (RazzyKazzy) no i miałem sposobność zobaczyć co to za cacko. Poniżej znajdziecie parę zdjęć jak otwieraliśmy pudełko i parę filików. Sorki za jakość ale wszystko za pomocą iPhone 3GSa robiłem.

Co do samej konsolki to muszę powiedzieć że obudowa nie wygląda na solidną, raczej na delikatną która po upadku pewnie rozleci się w mak ale tego nie testowałem i nie zamierzam. Sprzęt w nią upakowany robi wrażenie, dotykowy ekran który czasami zawodzi zobaczycie to na jednym z filmików gdy próbuję dotknąć jedną z ikonek. Jakość ekranu jest bardzo dobra, wszystko pięknie widać a jak się włączy gry to mi samemu szczęka opadła. Nie miałem sposobności zobaczyć Uncharted ale może niedługo dam znać jak tam wrażenia z Resistance: Burning Skies albo Gravity Rush (zastanawia się którą kupić). Ogólnie jestem pod wrażeniem Vity a jeśli macie jakieś pytania to walcie, bratanek jest dzisiaj u mnie więc można co nieco napisać o niej. Jak już wiecie z polskiego nie jestem biegły a szczególnie jeśli chodzi o wypracowania