Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    1 100.00%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Zerathel
    Guest
    Niestety i ten Wipeout nas nie rozpieszcza Przejście kampanii na PRZELOCIE nie powinno sprawić większych problemów. Jedne problemy można napotkać w roku 2050. Natomiast przejście kampanii na ELITARNYM PRZELOCIE może stanowić już problem. Zrobienie niektórych wyścigów będzie wymagało dużego skilla, a zwłaszcza Zone. Część z nich zrobiłem mając 1% energii, czyli byłem na pograniczu zniszczenia. Trudne tez są niektóre czasówki, gdzie wymagany jest Feisar Prototype. Niestety czasami i on nie pomaga Trzeba dobrze najeżdzać na speed pady, a w niektórych mapach jest to bardzo trudne. Jeszcze jedna rzecz jest trudna, a mianowicie wygranie wyścigi w klasie A+ (jest to wyższa klasa od phantoma). Jeśli ktoś dobrze lata to będziecie 1, ale nie cieszcie się długo tym miejscem, ponieważ komputer uderzy was rakietami lub rakieta naprowadzającą i stracicie pierwsze miejsce. Na mapie typu Rockway Stadium zapomnij w ogóle o 1 miejscu. Ja tam ledwo 6 byłem. Dobrą mapą jest Sol, ale i tak skończy się na kilku próbach, ponieważ zmieszczenie się w zakręt przy tej prędkości już łatwym zadaniem nie jest, a musimy latać 10 kółek.

    Multi to jeszcze większy hardcoore. Jest to kampania sieciowa składająca się z zadań. Pierwsze zadania są proste np: musimy grać, trafić dowolnego przeciwnka itp. Jednak od 16 poziomu połowa zadań składa się z wygrania wyścigu lub co gorsza wygrania wyścigu zniszczenia 2 statków, trafienia 2 określonych przeciwników. Grając online zwątpiłem w swojego skilla, ponieważ gram wyścig i po 3 zakręcie mam 5 sekund straty do przeciwnika. Takie cyborgi latają. Jedynie, gdzie jest szansa wygrać to eliminator, ale i tu trzeba brać poprawkę. Trzeba mieć szczęście w wylosowaniu broni. Jeśli trafiamy same canony lub miny to możemy o zwycięstwie zapomnieć.

    Trudność platyny 9/10
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 04-02-2013 o 11:53

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •