Czas rozdziewiczyć ten temat . Druga (po Motorstormie RC) platyna na Vicie, dzisiaj wpadła. Gra jest tytułem obowiązkowym dla każdego fana tenisa. Mi się grało przyjemnie, jednakże niektórym mogą sprawić trudności trzy trofea a mianowicie: Great King - dla fanów serii na pewno znany zawodnik "King" czyli tzw. boss tej gry - musimy go pokonać a to nie przychodzi łatwo, King zna się na rzeczy i potrafi wykorzystać każdy nasz błąd perfekcyjnie.Poker Face - pucharek w którym musimy zdobyć "tylko" 10, ale dla mnie aż 10, royal flush'y - pokerzyści na pewno wiedzą o co chodzi w mini gierce z kartami, owe karty bardzo rzadko wpadają, więc kilka godzin trzeba na ten pucharek się pomęczyć. Ostatni pucharek to oczywiście Online Master - czyli zdobycie rangi A5 w grze online. Rzadko trafiają się osoby do boostu a samą rangę musimy robić ok. 20-25 godzin także jest nudno i ciężko, jeśli nikt nie chce nam pomóc. Dla mnie ocena platyny to 5 punktów a dla kogoś kto nigdy nie miał styczności z serią spokojnie może dać 8.