I na mnie przyszła kolej, a szkoda że dopiero teraz. Gierka jest zacna, zwłaszcza że preferuję strzelanki z trzeciej osoby.
Nie ma tu żadnej fabuły, po prostu mamy do zrobienia 36 misji w czterech typach, plus 9 bosów do rozwalenia. Do dyspozycji mamy 6 komandosów, różniących się broniami, specjalnościami i bonusami za pewne czynności. Jest w co pograć, od banalnych misji do tych wymagających. Mnie gierką ujęła, zdecydowanie polecam każdemu

A platyna w moim odczuciu to 4/10.
Wszystko przeszedłem sam, nawet nie zaglądałem na YT (chwale się ). Sporo misji wpadło od razu na 5 gwiazdek, większość za 2-3 razem, ale było też kilka, że potrzebowałem z 10 prób.
Czasówki szły w miarę gładko, trzeba lecieć szybko na "Rambo". Tylko dla orłów raczej trzeba się dobrze ukrywać i sukces gotowy, ale z tym trybem mialem najwięcej problemów. Bezpośrednia akcja to dla mnie równowaga pomiędzy szybkością i dobrym zasłanianiem się - te misje też szły w miarę gładko. ostatnim trybem jest Ściśle tajne i tutaj wszystkie robiłem na dwa etapy. Za pierwszym razem likwidowałem wszystkich i poznawałem wszystkie drogi i jak najlepiej dojść do celu. Drugie i kolejne (nie jest to takie łatwe) to już przejście bez zabijania nikogo (kilka razy przydały mi się granaty dymne).
Jeśli chodzi o bosów to serio większość przeszedłem za pierwszym razem, w tym trybie nie musimy robić wyniku także metoda przejścia jest dowolna. Radzę się dobrze ukrywać, starać sie likwidować po cichu i likwidować wrogów w "dobrej" kolejności (w kilku misjach ma to znaczenie).
Po przejściu wszystkiego brakowało lvl u kilku komandosów. Polecam 2 lvl (jest mega szybki), ale jak ktoś ma ochotę na lekkie urozmaicenie to warto troszke pograć w 10 (dość szybki, a można dostać spokojnie ponad 160k PD).
Jest parę trofików, które moim zdaniem nie wpadną podczas normalnego przejścia, ale wszystko na tacy macie w PORADNIKU od Dzwienkoswita, warto zerknąć
Tyle z mojej strony