Dlaczego ja ciągle muszę być pierwszy

ModNation Racers na Vitkę to klasyczne MarioKart Gra daje mnóstwo fun'u, jest kolorowa, trasy są wielopoziomowe, świetne bonusy i wiele, wiele innych plusów. Na prawdę dawno się tak świetnie nie bawiłem przy tego typu grze. F1RaceStar czy LBP Karting moim skromnym zdaniem są daleko w tyle za ModNation.
Kto nie grał, a lubi "polatać" szalonym gokartem - POLECAM

Gra, grą, a trofea sobie - są straszne, tzn. trudne, upierdliwe, czasochłonne i wymagające ch.. wie czego. Ale po kolei.
- ogólnie kampania w końcowych etapach daje się we znaki, po prostu jest trudno. Samo wygranie wyścigu może aż tak trudne nie jest, ale wykonanie dodatkowych zadań już jest.
- znajdki - w wyścigach? Może nie są strasznie poukrywane, ale kilka wymaga puszczenie rentgena przez mapę, co frustruje.
- PD tworzenia - trzeba zdobyć 100.000 PD za tworzenie Modów, Tras czy Kartów - dużo? Bardzo, za jednego ściągniętego i maksymalnie ocenionego Moda otrzymuje się - 120 PD - MASAKRA. Ile to się naściągałem i kasowałem, wystawiałem i kasowałem. Źle to wspominam, ale podziękowania dla evilxd0126 - jakoś to zmęczyliśmy.
- dodatkowo jednego Kata, Trasę i Moda musi pobrać 10 różnych osób - niby nie tak dużo, ale ludzi trzeba było ścigać z całego świata - podziękowania dla bezimiennych
- na koniec (tego mi ciągle brakowało) potrzeba jeszcze gościa z okolicy z Vitą i oczywiście tą grą. Trzeba rozegrać i wygrać wyścig w trybie ad-hoc - proste, jak ma się z kim to zrobić. Podziękowania dla Gienka (musiałem, aż pojechać do Krakowa, choć przejazdem ).

To na tyle moich trudnych chwil z tą świetną grą, ale platynować nie polecam. Chyba, że nazywasz się Michał Anioł i Twoje dzieła będą pobierane w hurtowych ilościach i masz kompana z grą w okolicy.

Trudność - 7 (tylko i wyłącznie za kampanie, online to tylko czas i męczarnia).