To i ja się wypowiem

Jeśli chodzi o sam tytuł, to ogólnie oceniam na plus. Świetny pomysł z rozwiązaniem tego typu gry, nie jest to oczywiście zabawa w taniec z kontrolerami ruchu, ale daje radę. Jak ktoś lubi MJ to tym bardziej powinien się tytułem zainteresować. Gra chodzi płynnie, wszystko jest dopracowana, choć może nie ma za bardzo czego dopracowywać Za 8 zł mogę polecić każdemu A całkiem poważnie to chyba jedyny tytuł na małą konsolkę od sony, który w ten sposób traktuję grę muzyczną - można sprawdzić.

Platyna była by formalnością, gdyby nie dwie piosenki i związane z nimi wyzwania oraz tryb multiplayer - realizowany za pomocą ad-hoc.
Pierwszy utwór to wspominany już wyżej Blood on the Dance Floor, który trzeba ukończyć z rangą K. Jak dobrze czytać forum, na którym się jest codziennie Przez kilka ładnych dni (po kilka prób) próbowałem zrobić tą rangą myśląc, że trzeba zrobić jak największy wynik i używałem do tego rękawiczki z mnożnikiem. Gdy doszedłem od 200 do bodajże 350 tysięcy postanowiłem pogrzebać w necie co robię nie tak i znalazłem TU Zmieniłem rękawiczkę na tą zmieniającą złe ruchy na perfekty i mniej więcej po godzince wpadło
Drugi utwór to jak się nie mylę Bad, na łatwy same perfekty. Zdecydowanie łatwiejsze niż poprzednie, ale kilkanaście prób też mi zeszło.
Trzecia sprawa to tryb multiplayer. Niestety trzeba mieć kogoś z Vitą na miejscu lub mieć 2 vity i 2 gry, lub np. podjechać 100km aby to zrobić Ja musiałem wybrać 3 opcję i na szczęście po drodze na wakacyjny wypoczynek zajechałem do Bulaja I co zeszło nam prawie 2 godzinki, niestety nie można jakoś wyjść z tego pojedynku aby zaliczało, trzeba cierpliwie wysłuchać 20 piosenek (jak dwie osoby potrzebują tych wyzwań). Wielkie dzięki za bezproblemową ustawkę dla Krystiana, czytaj Bulaja 2 godziny przegadane o dupie marynie, a miałem mu walnąć z bani za tego słabiaka, ale jak widać trofea łagodzą obyczaje Ogólnie to jeszcze dość młody facet, nie do końca moje pokolenie, ale spokojnie sobie pogadaliśmy.
Ps. Bulaj - żona mnie nie zabiła za przeciągniętą ustawkę

Trudność platyny wg mnie to 6/10