Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    3 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    DonCrashian
    Guest
    O, patrz #80

    Po ponad rocznej przerwie postanowiłem dokończyć dzieło zniszczenia wraz z Ratchetem oraz Clankiem. Dlaczego po roku? Po prostu przejście 3 różnych części na raz źle się dla mnie skończyło i po chwili ogrywania trójki wyłączyłem i rzuciłem w kąt. Co zmotywowało? Siostra chce odzyskać płytę xD

    Wracając do samego tytułu - gra przednia, jak najbardziej godna ogrania tylko po raz kolejny platynowanie wiązało się ze zbieraniem śrubek oraz śrubowaniem broni... Jak ja takiego czegoś nie znoszę, grasz sobie spokojnie, przechodzisz grę po raz pierwszy po czym odpalasz Challange Mode i zerkasz w liste trofeów a tam dzbanek za 8 lvl każdej broni (RY3NO 5lvl) oraz za uzbieranie 10 milionów śróbek które nie są kumulacyjne. Gdyby nie te 10kk to levelowanie broni przebiegło by sprawniej, tak niestety po ukończeniu praktycznie drugi raz gry musiałem latać po planetach i męczyć bronie. Co mnie jeszcze drażniło podczas platynowania to skill pointy za czas w minigrach... Po cholerę takie coś wstawiają... Tak po za tymi dolegliwościami grało się całkiem sympatycznie i platyna była przyjemnością

    Ocena:
    Gra - 7/10
    Platyna - 3/10
    Ostatnio edytowane przez DonCrashian ; 08-01-2017 o 22:32

  2. Thanks Mapi, Aquantus, kasiaPi, adamlubin, yaper87 thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •