Na początku chciałem powiedzieć, że to jedna z najgorszych gier w jakie grałem. Zamysł gry mógłby być nawet fajny ale wykonanie jest tragiczne. Podam kilka przykładów, np. próbujemy gdzieś doskoczyć, nie udaje nam się lub czekamy na naszą współtowarzyszkę a ona nie przychodzi, wydaje nam się, że robimy coś źle, oglądamy wtedy filmik na youtube i niespodzianka bo okazuje się, że wszystko wykonujemy o.k. ale niestety trzeba jeszcze raz wczytać level i wtedy doskakujemy bez problemu w miejsce gdzie wcześniej nie mogliśmy doskoczyć kilkadziesiąt razy. Gra pełna jest tego typu błędów i aktualizacja zajmująca prawie 1 gb wcale ich nie eliminuje przez co nasza frustracja sięga zenitu. Trofea też są poglitchowane, mi wpadło po pierwszym przejściu trofeum za przejście gry poniżej 300 minut choć przekroczyłem przynajmniej dwukrotnie ten czas. Po drugim przejściu nie wpadło mi jednak trofeum za przejście na hard. Pobrałem grę jeszcze raz, bez aktualizacji, przeszedłem na hard i znowu nic, pobrałem aktualizację, przeszedłem i wpadło( nie mam pojęcia od czego to zależy). Co do trofeów, grę teoretycznie trzeba przejść 2 razy, raz ustawiając poziom puzzli na hard i pozbierać przy tym znajdźki(nie są jakoś secjalnie poukrywane i jest ich około 70, nie pamiętam dokładnie), drugi raz robimy speedruna poniżej 5h na easy.Wszystko można zrobić w około 10h(jeśli nic nam się nie przydarzy).Trudność platyny 4/10(normalnie dałbym 3 ale plus 1 za błędy gry), grywalność 1/10(dałbym zero jeśli skala byłaby od zera, twórców takich gier powinno się zamykać). Nie polecam nikomu grania w to coś a nawet odradzałbym.