130*

Współpraca, planowanie, komunikacja to elementy najbardziej pasujące do Future Soldier i jeśli mamy dobrego kompana (kompanów) to dla oddziału "duchów" nie ma misji niemożliwych. Tytuł naprawdę niespotykany i kładący główny nacisk na współpracę całego teamu. Gra dzieli się na trzy tryby: fabularny, nawet dla czterech graczy, ciekawe misje w futurystycznej otoczce, tryb fal gdzie bronimy swojej miejscówki przed napierającymi wrogami oraz multiplayer, dosyć klasyczny death-mecz, przejmowanie punktów itp. jeśli są ludzie gra się dosyć przyjemnie...

Jeśli mówimy o wbiciu platyny to jest ciężko nawet jeśli mamy ekipę, ale jeśli nie mamy to obstawiam że jest niemal nierealne, oczywiście za sprawą multi, gdzie pucharki są tak pokombinowane i wymagające zgrania na ustawce, że szkoda gadać, jak wyglądała droga do calaka...
Przy multi pozostałe tryby nie powinny sprawić problemów, co nie znaczy że jest łatwo, ale na pewno przyjemnie i pozostaje czekać na nową odsłonę, która mam nadzieje będzie przynajmniej tak dobra fabularnie, ale i nie tak hardcorowa jeśli chodzi o pucharki...

Ps podziękowania za ogarnięcie singla, co-opa, i większości multi dla Jellona

Ps2 Poznałem w multi gościa o ksywie GumowyRoman granie gadanie i wyszło że dzielimy również pasję 2 kółek w wakacje nawet udało się spotkać w stolicy, pośmigać i pograć. Kolejna osoba poznana na żywo dzięki magi PlayStation do czego namawiam Was wszystkich (kolejny zlot??)

Ps3 Przez tą grę odechciało mi się platynować "wszystko", zacząłem dużo zdrowiej podchodzić do trofeów i maxowania tytułów, szkoda czasu/życia...

Gra 8
Trudność 10