#43
Po rozwiązaniu problemów natury technicznej, udało mi się ukończyć tego nieszczęsnego Dirta.
A dlaczego nieszczęsnego? Bo z dotychczas ogranych Dirt 2 i 3 ta odsłona jest najgorsza.
I mówię to przez pryzmat grywalności i frajdy z gry, przepraszam ale ja tutaj tego nie znalazłem.
Odnośnie pucharków, to większość z tych online można wbijać na prywatnym wyścigu. I całe szczęście.
W przeciwnym przypadku przy niektórych z nich trzeba by się trochę napocić.
Trochę gimnastyki miałem przy pucharku Hitman, chodzi o uderzenia zadawane przez nasz pojazd podczas zawodów RAMPAGE.
Podczas przechodzenia kampanii nie udało mi się go wbić, a musimy trafić przeciwnika między innymi w dach i podwozie kiedy ten leży przez chwilę na boku.
Dysponując drugim padem wystarczy się ładnie "podłożyć" i po problemie.
Tak jak przedmówcy już wspomnieli, najgorszy puchar to ten za osiągnięcie 30 levelu.
Jest to mega nudne i czasochłonne. W poprzedniej części czyli Dirt 3 level 35 wbiłem bez żadnego boostu.
Ale tam bezpośrednia rywalizacja na torze sprawiała mi przyjemność, to samo było w Dirt 2.
W tej odsłonie wynudziłem się okropnie, choć uczciwie i tak daleko zaszedłem bo do 25 levelu, pozostałe 5 to już zaklejony przycisk R2 i boost.
W tym miejscu chciałbym pomóc innym graczom borykającym się niestety ze znalezieniem chętnych na boost.
Szukałem osób żeby dobić ten nieszczęsny 30 level i ostatecznie całkiem przypadkiem znalazłem na http://psnprofiles.com/gaming-sessions. Wystarczy podłączyć się pod istniejącą ustawkę lub założyć swoją - chętnych nie brakuje. Zresztą nie tylko w tej grze, sami zobaczcie.
Na zakończenie małe podsumowanie z mojej strony.
Trudność to 3 przy ustawce, natomiast sama gra to cóż ale więcej jak 5 pkt to nie dam.