Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Fifa 12 - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #6
    Q-Naro
    Guest
    Tutaj podam przykład jak najszybciej wbić trofeum "Klub się rozwija / Growing Club" i jak ja to robiłem, bo dostaje pełno wiadomości czy pożyczę zawodników. Ale jak pisałem w dziele ustawki że oddam to nikt się nie zgłaszał. Najlepszym sposobem i w miarę szybkim oraz bez stratnym jest kupowanie tylko brązowych paczek i wysyłanie zawodników do klubu oraz tylko i wyłącznie kontraktów na piłkarzy, resztę od razu opychać do żyda bo żadnych korzyści z nich nie ma i nie podnoszą wartości klubu. Kontrakty wysyłamy na godzinną aukcje cena wywoławcza 150, kup teraz 200, ważne żeby mieć cały czas wystawionych 30 kart. i tak co godzinę możemy zarobić około 5000 monet. Połyskujące kontrakty sprzedawałem za 250/350. Problem jest w tym że na dzień dają nam tylko 40 brązowych paczek, ale i tak z aukcji będziemy mieć sporo kasy wiec zostają nam jeszcze te po 750. Ja to robiłem około 10 dni. Moim zdaniem jest to najszybszy sposób nie trzeba w ogóle grać meczy. Najlepsze godziny do sprzedaży to 13-1 schodzi tak 27-30 kontraktów. W między czasie szukałem złotych kart na aukcjach których cena nie przekraczała 500 monet, wartość zawodnika nie ma znaczenia ważne że jest złota karta.
    Ostatnio edytowane przez Q-Naro ; 14-11-2013 o 01:20

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •