No i wpadł 30-ty platynowy zbanek Jako że uwielbiam klimaty II wojny światowej musiałem zagrać w owy tytuł na mojej czarnuli. Gra rewelacyjna(i nie dlatego że wbiłem platynę) nie ma co, gdy zagrałem w demko już się napaliłem na ten tytuł - ale niestety jak to bywa z kasą, gry nie kupiłem na premierę. Co do fabuły dość fajna, miło spędziłem chwilę z tym tytułem - nie żałuję żadnej minuty sprzędzoną z grą. Fajny patent z killcamem (tak się to jakoś nazywa?)ale, po jakiś czasie staje się nudne. Zachwyt miałem tylko killcamem jak grałem na wysokim poziomie trudności - wtedy banan na twarzy się pokazał. Co do pucharków to łatwizna, praktycznie same wpadają przy pierwszym podejściem. Grę ukończyłem 2 razy - raz na łatwym żeby zapoznać się z grą i powbijać większość pucharków, no i 2 raz już na poziomie wysoki -muszę przyznać że dał mi w kość, jesteśmy praktycznie na 2-3 strzały a od snajpera na 1-2 strzały, w niektórych momentach chciałem odpuścić grania ale, gra jest tak świetna że dalej próbowałem. Więc jedną przeszkodą no można dwoma przeszkodami do zdobycia platyny jest ukończenie gry na wysoki poziomie trudności(jest trudno) i pucharki za co op. Co do co op to nie miałem problemu z niczym, oczywiście miałem kompana do grania i grało się fajnie, pucharki też łatwizna. Nie polecam grania z randomamy bo wiadomo jak to z randomami bywa tylko znaleść znajomego i można ciorać . Grę polecam tym którzy jeszcze nie grali bo warto sięgnąć po ten tytuł Gra posiada łatwy komplet pucharków do zdobycia - myślę że nikt nie powinien mieć problemu ze zdobyciem platyny. Na koniec jeszcze raz wielkie podziękowania za grę w kooperacji dla remik19760000000

Ocena gry 8/10
Ocena platyny 4/10