Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Najtrudniejsze platyny z jakimi się zetknęliście

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10
    Awatar Dorian1666
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    48
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Dorian1666
    Moją najtrudniejszą platynką, z którą zetknąłem się do tej pory była ta z Call of Duty: Black Ops 2. Tak jak ukończenie samej gry na veteranie i wbicie prestiżu w trybie multiplayer było czystą formalnością, tak tryb zombie rozłożył mnie na łopatki. Największym problemem było tam wykonanie poleceń głosów dr. Maxisa lub dr. Richtoffena. Polegało to na wykonaniu serii kilku zadań podawanych przez wyżej wymienione postacie. Niebyłoby to może takie trudne gdyby nie konieczność gry online z osobami, które tego trofeum jeszcze nie zdobyły. Niestety zadania te nie zawsze były proste i jedno z nich typu "wylosuj konkretną broń ze skrzynki i użyj jej w ten i ten sposób" było po prostu kwestią szczęścia. W dodatku nie posiadałem headseta, ani żadnego znajomego, który aktualnie grałby w tę grę. Po około trzech dniach nieustannych prób wbicia trofeum od rana do wieczora z przypadkowymi graczami znalezionymi w Internecie, w końcu udało się! Jest to trofeum, z którego jestem najbardziej dumny w całej swojej gamingowej karierze.

    Dlatego też wielkie dzięki dla JOe za genialny, przejrzysty i czytelny poradnik do Black Ops 2
    Ostatnio edytowane przez Dorian1666 ; 18-10-2014 o 11:30 Powód: dodane podziękowania

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •