Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 50.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    1 50.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Awatar Amidamaru
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    110
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: x-_Amidamaru_-X
    Po bezproblemowym uporaniem się z części 1 i 2 wydawało mi się ze i ta trzecia cześć będzie bezproblemowa,odpaliłem wiec grę na jedynym dostępnym poziomie trudności czyli "NORMAL", szlo łatwo aż do chwili kiedy wpadłem na pierwszego bosa i poległem (koniec misji 3 LOL), ucieszyłem się ze chociaż jedna cześć skopie mnie mentalnie tak bardzo ze odpuszczę sobie i schowam grę do pudelka ale po paru nieudanych próbach i zgonach odblokował się tryb EASY, po chwili namysłu odpaliłem grę na na poziomie EASY, gra stalą się bezproblemowa, podczas przechodzenia gry pomyślałem: "kurcze ulepszę wszystko na max i jakoś przemęczę poziom DANTE MUST DIE", po ukończeniu poziomu easy zabrałem się za poziom normal (mając już wszystko ulepszone) a potem hard (niestety żeby dostać trofeum za dany poziom trzeba go ukończyć, nie wystarczy tylko ukończyć najwyższego poziomu), gra na hardzie nie sprawiała specjalnie problemow poza ostatnim busem na którego musiałem zużyć aż 6 regeneracji hp i w tym momencie nad głowa zaświeciła mi się żarówka: "o kurcze ile tu jest wspomagaczy", tak dotarłem do najwyższego poziomu trudności, bezproblemowo dotarłem do misji 12 nie zużywając przy tym prawie wspomagaczy, potem to już na samych wspomagaczach leciałem. Podsumowując przechodząc grę na niższych poziomach trudności nie napotkamy problemow, o ile wcześniej ulepszymy postać, albo nie odblokujemy specjalnej postaci, poziom Dante must die to już inna sprawa, nawet grając na wspomagaczach gra wymaga żeby się z nią trochę pomęczyć, a dzieje się tak ponieważ spędzimy sporo czasu na przedzieraniu się przez masę zwykłych przeciwników, którzy są bardziej męczący niż bossowie na tym poziomie.
    znajdźki 1/10 z filmikiem, 10/10 bez filmiku
    znalezienie ukrytych misji 1/10 z filmikiem, 10/10 bez filmiku
    przejście gry na poziomie Dante must die 2/10
    czas na dozbieranie reszty trofeów 1/10 wszystko zajęło mi 66h (według zapisu gry), gdybym jednak wyłączał grę kiedy musiałem odejść od konsoli na dłużej to całość zamknęła by się w 45h
    trudność platyny oceniam na 2/10 +1 za to ze nie od razu zrozumiałem jak ta gra jest banalna (pisząc wprost za własną głupotę)
    Ostatnio edytowane przez Amidamaru ; 10-01-2015 o 12:23

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •