Nie twierdze ze wszystko w systemie jedynkowym jest proste, jednak gry takie są.
Co się tyczy gry NGS, miałem przyjemność w nią zagrać i choć gra nie ma trofeów to jej poziom trudności jest tak wysoki ze po każdej godzinie gry musiałem robić sobie dłuższe przerwy, żeby czegoś nie rozwalić (a jestem wyjątkowo opanowany). Osobiście filmików używam tylko do znajdek, wiec jak dla mnie jest to ułatwienie. Strasznie ciężko pisać o poziomie trudności w grze z ludźmi którzy w nią nie grali, a którzy to sugerują się opisami tylko innych, bo skoro uważasz ze nigdzie niema oceny 1/10 a ma np. 3/10 to poziom gry musi być trudny i męczący, wiec idąc tym tropem jeśli napisał bym poradnik i w nim ocenił poziom gry 1/10 to musiał byś zsumować oceny gry opisów innych z moja i wyciągnąć z niej średnia, albo uznać ze mój opis jest słuszny i gra naprawdę zasługuje na taka ocenę, jaka jej dałem, a tak naprawdę poradniki to nic innego jak ścieżki których jest naprawdę cala masa, a opinie dotyczące trudności takie jak moja, są odzwierciedleniem tego co ja/inni odczuli podczas gry, są to tylko sugestie (drogowskazy), podam jeszcze jeden przykład, często w wakacje jeżdżę do Częstochowy, do parku gdzie przychodzą starsi panowie, pograć w szachy i gram sobie z nimi, gdybym poprosiło takiego pana o ocenę mojej gry w skali od 1-10 to pewnie dal by mi 1, za to gdybym poprosił o ocenę mojej gry w tej samej skali znajomych/rodzinę to dali by mi pewnie 8, wiec w tej sytuacji ktoś musi być nie "obiektywny/wiarygodna", a jednak obydwie strony maja racje, wszystko zależny od indywidualnego doświadczenia (skila) w danej dziedzinie, to chyba tyle co chciałem napisać.

Hm... nie dałeś wipautowi oceny 1/10 bo ktoś gdzieś dal inna ocenę? (moja mam zawsze do mnie mówiła, czemu nie możesz być taki jak inni?, nie bądźcie jak inni, bądźcie sobą), jeżeli uważasz ze ta gra zasługuje na taka ocenę, to taka ocenę powinieneś dać, przynajmniej mógłbyś powymieniać kilka zdań z innymi którzy mogą się z tym nie zgodzić, co i ja własnie zrobiłem.

Mój limit postów na ten rok chyba został już wyczerpany, w dodatku mam angielski system bez polskich znaków, co jest męczące.