Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    4 57.14%
  • Trudno (7-8 pkt)

    3 42.86%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Po ponad 3 latach wróciłem do tej gry i postanowiłem ją dobić do platyny oraz 100%. Trofea online wbiłem ponad 3 lata temu i na tym moja przygoda się skończyła z tą grą. Na początek proponuję porobić wszystkie trofea online, do dwóch trofeów potrzeba razem 5 osób, całą resztę zrobimy we dwóch. Kolejny krok to pierwsze przejście singla, polecam zagrać na Easy by zapoznać się z misjami. Drugie przejście lecimy na Zawodowcu (Professional) i robimy od razu oceny S+. Grając w kampanii, jeżeli zginiemy i wyjdziemy do XMB to po wczytaniu gry śmierć nie będzie liczona. Nie wiem co za debil wymyślił, żeby dostać ocenę S+ to trzeba zabić odpowiednią ilość wrogów, zaliczyć nie więcej śmierci niż mamy podane, zebrać znajdźki do tego i zmieścić się w wyznaczonym czasie. Na szczęście można mieć ocenę A w jednej kategorii. Polecam strzelać w kamery, które dają nam dodatkowe punkty. Najlepsze bronie do tego to strzelba "Broń przeciwtłumowa" oraz pistolet "Samurai Edge". Wszystkich misji mamy 7. W żadnej nie zmieściłem się w czasie, moje oceny to zawsze S,S,S i A co dawało ostatecznie ocenę S+. Misja druga jest upierdliwa ponieważ trzeba w niej (jako jedynej) wbić ocenę S w każdej kategorii żeby uzyskać S+. Raz mi zabrakło 5 sekund ale po kilku próbach pękło. Ludzie piszą, że najtrudniejsza jest misja 5 ale Ja tam nie miałem problemu. Kilka walk można pominąć, wystarczy przebiec do punktu kontrolnego. Najwięcej kłopotów miałem w misji 7 aby uzyskać 150 zabójstw. Liczyłem sobie w głowie, że mam około 150, a na koniec gra mi pokazała 120 i faka w pysk to wczytałem ostatni punkt kontrolny, zabiłem wszystko co się tam ruszało i na koniec miałem 135 killi na 150 ale moję oceny były A,S,S i A (za czas oczywiście) i wyskoczyło S+. W misjach gramy jako Spectre, mając go całkowicie ulepszonego (widzimy wtedy gdzie leży zbieractwo), do misji 5 wybieramy Lupo (zdloność Super Żołnierz), a do 7 Victora (zdolność kamuflaż). Pózniej dobiłem kilka trofeów i na koniec zostało grindowanie XP na zakup wszystkich broni i umiejętności. Trzeba XP zdobyć prawie pół miliona na wszystko. Odpalamy 5 misję na Easy, lecimy i wszystko omijamy, strzelamy we wszystkie 12 kamer i na końcu ubijamy dwóch tyranów najlepiej miotaczem ognia i dostajemy 11500 XP na 20 minut....

    Ocena Gry 5/10 (plus za to, że można zaliczyć kampanię w co-opie, nawet w 4 osoby)
    Trudność Zdobycia Platyny 7/10 (ze względu na uzyskanie ocen S+)
    Czas Zdobycia Platyny 80-85 godzin (nudny grind XP)
    Czas Zdobycia 100% w grze - 100 godzin (na dzień dzisiejszy serwery online działają i można wbić wszystkie trofea za multi)
    Ostatnio edytowane przez Mapi ; 29-07-2016 o 20:15


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •