Mnie osobiście na początku ta część (właśnie przed 3D) odrzuciła. Pierwsze kilka godzin rozłożyłem na kilka dni i już rodziła się w głowie myśl, że to nie gra dla mnie. Ale z czasem zacząłem się do tego nowego świata przyzwyczajać i zaczęło mi się podobać. Ogólnie singiel jest bardzo rozbudowany (jak na Robale), misje są zróżnicowane, zarówno pod względem rodzaju zadań jak również stopnia trudności. Także jest w co grać.
Platyna jest dość wymagająca i czasochłonna. Trudność to w szczególności wyzwania (choć Pink, ja osobiście Icarus Potion Challenge zrobiłem za pierwszym razem), ale dla mnie osobiście również niektóre misje w kampanii (z racji ułomności językowych). Jest kilka trofików za konkretne wykończenie przeciwników, wszystkie je robimy w prywatnych meczykach. I na koniec zostaje multi, w które postanowiłem nawet nie próbować normalnie grać, po doświadczeniach z Worms 2 (jak ktoś wychodził z pojedynku, nie zaliczało wygranej). Także szybka (około 4h) ustawka we dwóch i wszystkie trofki online wpadają (dzięki Oskar znany jako Maximus2517 lub rodzina17). Zdecydowanie zgadzam się z Pink, że czas do platyny to: singiel około 30h, a multi - z ustawką około 4h, a normalnie min. 20h.
Ja od siebie dam 6.