Odświeżę ten temat z przed 4 lat może komuś się jeszcze przyda takowa opinia . Grę zacząłem jakieś dwa lata temu. Powiedziałem sobie, że zdobędę w niej platynę. Więc zacząłem w nią młócić i robić wszystkie trofea (poza speed runem i time trialem). Gdy w końcu udało mi się zdobyć pozostałe trofea, nadszedł czas na te nieszczęsne time triale i speed runy. Ehh, jak do gry byłem nastawiony 50/50, tak gdy zacząłem robić time triale i speed runy, tak od razu ją znienawidziłem. Po XXXX próbach robienia time triala i zdobywaniu na pierwszych 5 początkowych mapach 10 gwiazdek na 15, tak się na nią zdenerwowałem, że przestałem grać. Ogólnie gra nie miała jakieś dobrej fabuły więc i mi nie podeszła tak od razu. Jednak wróciłem do niej po 2 latach i szczerze powiedziawszy dalej się w nią wkręciłem. Time triale i speed runy nie wyglądały tak strasznie jak za pierwszym razem. Tym razem wystarczyło XXX prób zamiast XXXX prób na zdobywanie odpowiedniej liczby gwiazdek i w time trialach i przechodzenia speed runa . Najwięcej problemów to i tak sprawiła mi 2 runda (nie licząc prologu), na speed runie..
PS
Platyna wbita dokładnie dzisiaj :P