Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    5 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #5
    Zerathel
    Guest
    Trudność platyny oceniam na 5. Gra jest bardzo przyjemna. Poziom hard praktycznie daje w kość jeśli chce się złapać wszystkich bossów. Do 4 miasta złapałem wszystkich bossów (tak jest to możliwe), czyli do spotkania z...w celu zrobienia....Zostawię niedomówienie nie będę Wam psuł zabawy, żeby was zachęcić do grania w ten tytuł. Od tego momentu gra pokazuje swoje piękno i swój potencjał...Naprawdę warto pograć w ten tytuł. Mogę wiedzieć w czym był problem z tą czasówką? Bo ja kompletnie tego nie rozumiem. Na poziomie hard wykupiłem wszystkie upgrade'y i nie miałem problemów z tą czasówką...Wiele osób nie może zdążyć...Ja wiem, że znaleźć na początku trasę do celu jest trudne, ale bez przesady Ciągle trzymamy klawisz odpowiadający za biegania i nasza postać biegnie, a w oddali słychać głosu "Run Forest run, don't give up" Dla mnie najtrudniejszy moment to ostatni boss, ponieważ jesteśmy praktycznie bez amunicji po walce z.... No i kolejne niedomówienie

    Gra 8/10

    P.S
    Powiem szczerze, że gra tak mi się spodobała, że kupiłem sobie wersję na Vitę Na pewno zagram w tą grę jeszcze raz bo naprawdę warto
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 21-01-2013 o 08:19

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •