#99 Chłodna Platyna

Udało się!! Niby tutaj nie ma nic trudnego, bo trofea są proste, ale ci którzy nie mieli styczność nigdy z Tekkenem, mogą mieć problemy.
Tak więc jak wspomniałem trofea są proste, lecz jeden pucharek na pewno jest trudny, a chodzi mianowicie o "OOHRAAAH" - trzeba przejść time attack w mniej niż 6minut.
Filmik który wrzucił tutaj jeden z użytkowników w poradniku jest dobry, ale nie zawsze wchodzi jak by człowiek chciał. Grałem też Paulem i faktycznie jest prościej i szybciej, ale pamiętajcie że komputer też myśli, i czasem żebyście się nie zdziwili, jak będziecie zaliczać deski. Dużo obrony, szybkie ataki i potem Special cios Paula, to jest moja dobra rada.

Pucharek Chicken też nie należy do prostych i dlatego skorzystałem z pomocy mojego kolegi, żeby to wbić, bo nie jest tak łatwo. Trzeba uwolnić się z zadanego ciosu - niby easy ale tak w rzeczywiście nie jest. Na dwa pady to owszem szybko, samemu ciężko strasznie.

Resztę pucharków zrobiłem w miarę szybko, poszło nawet nawet, i sam trochę byłem w szoku

Tak wiec ocena Trudności Platyny:
Trudność - 2.5/10
Ocena Gry - 6/10

Podziękowanie - Oczywiście leci dla Olek_04 za wypożyczenie konsoli mi na chatę. Wspominałem już na SB, że gra mi nie chodzi u mnie na mojej konsoli, a jak powód jest tego nie mam zielonego pojęcia. Tak więc gdyby nie jego pożyczenie, to dalej miałbym #98 platyn, ale na szczęście jest "Oluś dobra dusza" i konsolę pożyczył. Thanks

Tak więc nastała ta chwila, żeby wbić setną platynę. Oczywiście jak obiecałem tak muszę zrobić, czyli moim łupem na sto procent będzie God of War III Remastered na PS4. Kiedy nastąpi kupno PS4? Nie mam pojęcia, jak będą fundusze to kupię, na razie mam kasę w obiegu . Nie zadawajcie mi pytań kiedy i kiedy PS4, bo mnie krew zalewa. Jak nabędę, poinformuje wszystkich zgromadzonych . Oczywiście do tego czasu dalej będę pogrywał na PS3, ale platyny nie będą zdobywane dopóki nie zrobię co mam zrobić.
#Trofea zdobywać można

Pozdrawia Chłodny