Kolejna łatwa platynka na moim koncie. Przyjemne wyścigi i w dodatku bardzo proste. W grze dostępne jest tylko 10 tras i niewiele więcej samochodów ale gra się w to naprawdę fajnie. W drodze do platyny trzeba pobić rekordy na wszystkich 10 trasach(większość pobiłem po pierwszym okrążeniu), zdać 20 testów licencji(także większość zrobiłem za pierwszym podejściem) i wygrać tryb championship na czterech poziomach trudności, można ustawić każdy wyścig na 1 okr. to znacznie skróci czas do platyny. Najtrudniejszym pucharkiem jest chyba wygranie mistrzostw na poziomie legend ale wystarczy tylko w opcjach wyłączyć kary i możemy wtedy do woli ścinać zakręty, co znacznie ułatwia sprawę. Jest też kilka pucharków typu "wygraj wyścig na określonej trasie odpowiednim samochodem" ale to żadne wyzwania. Splatynowałem tę grę dwukrotnie, ponieważ posiada ona dwa zestawy pucharków, odpowiednio dla regionów US i EU i tu mała ciekawostka, wersja US ma jeden pucharek mniej(nie ma trofeum za pole position w ośmiu wyścigach). Czas do platyny to 12-15h. Trudność 3/10, grywalność 6/10.