#97 Chłodna Platyna

Poszło szybciej niż myślałem, tak więc kolejna platyna na moim koncie padła łupem.

Gdy zostały mi jeszcze resztki po KZ Multiplayer, postanowiłem poszukać jakiejś gry na PSS. I padło na szalonego kurczaka .
Gierka spoko nawet- muza wpadła mi w ucho zaraz gdy włączała się misja, i mówiłem sam do siebie - kurde będzie szalona gra. I taka była.
Misję według mnie nawet spoko, mamy ich aż 15scie ale spokojnie, nie są wcale takie długie jakby się mogło wydawać. Czasem człowiek musiał pomyśleć, co trzeba zrobić żeby pójść dalej. Nie było aż tak tragicznie, ale czasem nie wiedziałem co miałem zrobić
Jak to w grach bywa, zawsze na końcu gry mamy bossa. Trofea raczej nie trudne, ale czasem nie wpadały jak miały wpadać- nie będę ich tu wymieniał bo dla oka one są proste jak słońce, a czemu nie wpadły nie mam zielonego pojęcia.

Przeszedłem grę trzy razy - Raz w ogóle nie zaglądałem w trofea, a za drugim skupiłem się na trofeach. No i trzecie przejście to co-op (Granie z bratem gdy jest w stanie "Zielonej Mikstury") doprowadzało mnie czasem to frustracji. Nie powiem bo grało mi się nawet nawet, ale lepiej grać z kumatym typem
Jedna taka rada od mnie -Gdy będziecie zbierać znajdki ,czasem nie wolno wybić wszystkich przeciwników, bo może się tak stać, że nie zdobędziecie jakiejś znajdki na danym etapie (takie małe przypomnienie)

Tak więc szybkie podsumowanie:
Trudność - 2.5/10
Ocena gry - 6/10 - Spoko gierka polecam

Pozdrawia Chłodny