Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    1 100.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Awatar adamlubin
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    2,119
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    78
    Gamer IDs

    PSN ID: adamlubin
    The Shoot to celowniczek na szynach obsługujący PS Move. W grze wcielamy się w aktora na planie filmowym. Gra oferuje nam 5 różnych miejscówek, od dzikiego zachodu (chyba najlepsza), poprzez jakieś mutanty, na robotach kończąc. Misji jest dość sporo, wrogów do eliminacji jeszcze więcej. Jest kampania, są wyzwania, można grać we dwie osoby. Jest kilka dodatkowych minigier, np. bejsbol i kręgle. Jest w co pograć z uśmiechem na twarzy.
    Platyna jest wymagająca (wyniki troszkę to potwierdzają, wg PSNProfiles - 81 platyn, moja 50, 0,76%). Po pierwsze zdobycie w każdej scenie złotego medalu (trzeba kilka/kilkanaście prób). Następnie 100 % gwiazd w wyzwaniach, tutaj również łatwo nie będzie, trzeba utrzymywać jak największy mnożnik. Ale mi najwięcej problemów sprawiły trzy pucharki: iBot - za zabicie wszystkich dwóch rodzajów robotów (jeden z nich jest mały i pojawiają się na chwilkę), Home Run - za wybicie 5 razy z rzędu piłki w trybuny (niestety nie jest to takie proste), Jive Turkey - 3 strikes z rzędu w kręglach (przy tym wyzwaniu normalnie piana z pyska). W mojej ocenie 8.
    Ostatnio edytowane przez adamlubin ; 24-01-2013 o 20:10


    "Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •