Kurcze, chciałem tylko zagłosować ale moim oczom ukazało się że tylko ja zagłosowałem że platyna jest łatwa (3/10) więc czuję się w obowiązku swoją ocenę uzasadnić.
Na początek przeszedłem grę na łatwym poziomie trudności i na unleashed grałem przez level select dzięki czemu zostały mi wszystkie umiejętności/punkty z pierwszego przejścia gry. Dzięki temu praktycznie nie trafiłem na żaden trudny moment, szczególnie że wiedziałem już w jaki sposób walczyć z danymi typami przeciwników. Trofea za poziomy trudności były ostatnimi które zdobyłem ponieważ wszystkie pozostałe robiłem na easy. Co do wyzwań to jedyne z czym miałem jakiś problem to czasówka gdzie skaczemy po ruchomych platformach. Wystarczyło jednak opracować drogę na skróty "pod prąd" poprzez wyskok z ciosem i złoto wpadło.

Co do samej gry to biorąc pod uwagę że ma ona już dobrych parę lat to oprawa wizualna jest na całkiem przyjemnym poziomie i nie razi zbytnio w porównaniu do nowszych produkcji. Zdecydowanie brakuje mi gier z serii Gwiezdnych Wojen na ps3 czy ps4.