Mi osobiście będzie brakować plusowych gierek na Vitę. Co miesiąc liczyłem, że wpadnie mi coś ciekawego na ten sprzęt. Bo paradoksalnie jest tam jeszcze sporo tytułów, które chętnie bym odpalił. I nie chodzi tu tylko o pozostałe niebędące w plusie gry AAA, a ciekawe indyki. Niestety w ostatnim czasie w ogóle nie znajdowałem w usłudze żadnej ciekawej gry na tą konsolkę. W ogóle szkoda, że taki potencjał konsolki został zaprzepaszczony Ale to już inny temat.

Co do gier na PS3 to w sumie dla mnie nie robi to różnicy. PS3 już dostało bardzo bogatą bibliotekę jeśli ktoś miał abonament od dłuższego czasu. Ja od dawna nie odpalałem nawet już trójki, bo nie mam czasu. Nie sposób jednocześnie ogarniać wszystkie te platformy Sony. I w ogóle nie ma się co dziwić, że PS3 wypada. Ma już swoje lata i powoli staje się wręcz retro. Jak ten czas leci... Poza tym osoby które grały tylko na PS3 i zrezygnują z abonamentu w zasadzie nic nie stracą, bo online jest tam darmowy.

Miejmy nadzieję, że rezygnacja z tych dwóch platform zaowocuje jakimiś większymi zniżkami do gier na nie na PSN. No i jakimiś konkretnymi tytułami w plusie na PS4 na miarę obecnego marcowego zestawu.