Serio? Taki temat umarł? Więc go odświeżam bo nie wierzę że przez 3 lata nikt nie miał sytuacji typu "nie no gra jest technicznie ok/dobra/extra - ale coś mnie od niej odpycha/jest nie dla mnie/nudzi mnie zamiast bawić".
No to jeszcze raz gry - które nie trafiły w mój gust a o których już pisałem w tym temacie : NFS Undercover, NFS The Run, Shift 2, LBP 1 i 2, Dead Space, Mortal Kombat, Deus Ex Human Revolution, Resident Evil 5, Saints Row The Third, Dragons Dogma, R.U.S.E. - w sumie większość miałem z +.
Do tej niemałej listy dodam :
Watch Dogs - rozczarowanie roku 2014 - jak wielu z Was wie jestem zapalonym fanem gatunku sand-box, ale w tej grze czułem się jakiś stłamszony, np. płynę sobie do jakiejś mini wysepki 3 minuty - wychodzę suchy, za kilka minut misja skradanie-podsłuchiwanie a'la diler z maksymalną paranoją - nie dziękuje - może kiedyś wrócę do tego tytułu i zmienię zdanie.
Life is Strange - ten tytuł ma lepsze i gorsze moim zdaniem momenty ALE zawiłość i przekombinowanie fabuły w pewnym momencie mnie poraziło, a co to jest jakiś Interstellar czy inna Incepcja w jakimś collegu? E tam - mógł być hit a wyszło średnio. Oczywiście opinia subiektywna bo wiem że wielu graczom się podoba.