Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Dark Souls II - Porady

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    374
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    22
    Gamer IDs

    PSN ID: Sebek1982

    Question Dark Souls II - Porady

    Splatynowałem tytuł niedawno i poniżej opiszę jak rozbudować maga, gdyż uważam, że magiem Dark Souls 2 jest przejść najłatwiej. Kończąc grę miałem 234 lv(trochę farmiłem), oto statystki:
    WIT 15
    WTR 12
    WGR 17 najlepiej utrzymywać udźwig wyposażenia na poziomie 50-60%, dzięki temu nasza postać jest szybsza i łatwiej robi uniki
    DST 79 odpowiada za ilość czarów i poszczególnych zaklęć jakich możemy używać a także za szybkość ich rzucania
    SIL 20 jak najszybciej podnosimy siłę, jest nam potrzebna do dźwigania tarczy
    ZRC 18 na początek wystarczy 13, pozostałe 5 dałem żeby móc korzystać z dobrego łuku
    ADP 9
    INT 99 najważniejsza statystyka podnosimy razem z DST w stosunku 2-1 lub 3-1, znaczy co 3 pkt dane do INT, dajemy 1 do DST
    WRA 18 nie pamiętam dokładnie ale chyba tyle jest potrzebne do odblokowania któregoś handlarza
    Wyposażenie:
    Czarny kaptur +5 posiada dodatkowy efekt, zwiększa szybkość rzucania zaklęć
    Zbroja Alvy +10
    Rękawice Alvy +10 na zmianę Kajdany Kary +5(jeśli korzystamy z piromancji) wzmacniają siłę piromancji
    Nogawice Alvy +10
    Kaptur dostaniemy od Straid of Olaphis jeśli zamienimy u niego 4 dusze bossów, Kajdany dostępne u handlarza w Majuli od razu a zestaw Alva po wydaniu u niego 15 000 dusz
    Ognisty długi miecz +10 do znalezienia na początku gry w Knieji Upadłych Olbrzymów, świetna broń służył mi do końca, później przerobiłem go na Czysty długi miecz u kowala McDuffa
    Mag. Kostur mądrości +5 najlepszy kostur dla maga do znalezienia niestety dopiero pod koniec gry, jeśli dołożymy mu magiczny kamień u kowala i ulepszymy do +5 doda nam 550 do obrażeń od magii
    Płomień piromacji +10 umożliwia korzystanie z piromancji
    Wielka tarcza smoków-bliźniąt +10 do kupienia u handlarza w Majuli, kupujemy od razu
    Jakiś łuk, korzystamy z takiego na ile nam zręczność pozwala, mało się z niego korzysta ale w niektórych momentach jest niezastąpiony
    Oczywiście wszystkie te rzeczy do +10 i +5 musimy ulepszyć samodzielnie, grudki tytanitu farmimy w lokacji Wrota Pharrosa a migoczący tytanit w lokacji Kapliczka Amany.
    Pierścienie:
    Sygnet z lazurowym klejnotem podnosi szybkość rzucania zaklęć
    Pierścień fyllodii podnosi szybkość odzyskiwania energii
    Smoczy pierścień najlepiej trzeci podnosi punkty życia, energię i udźwig
    Czwarty pierścień w zależności od sytuacji jakiś ochronny pierścień, na stałe nosiłem pierścień chroniący od obrażeń fizycznych.
    Oczywiście wszystkie pierścienie najlepiej jakby były +2.
    Czary:
    Wielka ciężka strzała dusz, dobry czar na małych wrogów kupujemy jej najlepiej kilka sztuk
    Włócznia dusz, niezastąpiony czar na większość bossów, podczas jednego przejścia gry dostępne tylko 2 egzemplarze. Pierwszy do znalezienia w lokacji Zagajnik myśliwych, drugi do kupienia od handlarza w Krypcie Nieumarłych, najlepiej zdobyć obydwa.
    Kryształowa włócznia dusz dostępna dopiero w NG+ u Straid of Olaphis możemy się zamienić za duszę bossa, polecam to zrobić, w NG++ też.
    To tyle, na początku radzę zdać się na tarczę i miecz, potem jeśli już mamy lepsze czary miecz służy nam tylko wtedy gdy wyczerpiemy zaklęcia. Statystyki możemy zmienić w dowolnym momencie gry u jednej ze staruszek w czerwonych kapturach, które siedzą w lokacji Przedsionek na początku, potrzebny nam do tego jest tylko przedmiot o nazwie Naczynie dusz. Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez Sebek1982 ; 03-09-2014 o 21:23

  2. Thanks Kalabis1920 thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •