Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    3 60.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    2 40.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #5
    Guide Team Awatar Radzik90
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    715
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    32
    Gamer IDs

    PSN ID: Radzik90
    Platynka z której jestem najbardziej dumny I chyba na jakiś czas odpuszczę sobie zdobywanie platyn, gdzie wymagany jest Move. Dyscypliny są bardzo fajne, podczas zdobywania platyny bawiłem się świetnie i nie macie pojęcia ile kalorii spaliłem podczas ping-pongu i walk gladiatorów. Pierwszą dyscyplinę, za którą się wziąłem był właśnie ping-pong i tutaj mam cały komplet gwiazdek i co nie które mecze powtarzałem po kilka razy, żeby taki komplet zdobyć (wiedziałem, że jest 600 gwiazdek do zdobycia, ale nie wiedziałem, że po zdobyciu Złotego Medalu kolejne są Mistrzostwa i tam też można gwiazdki zdobywać) inne trofea same wpadły podczas grania Pucharu. Kolejna dyscyplina to Disc Golf i najgorszy to był dla mnie Złoty Puchar, który rozpoczynałem od nowa kilkanaście razy, przy czy nerwy już zaczęły działać Kolej na Łucznictwo było trochę trudno, ale dałem radę. Bardzo przyjemnie grało się w Siatkówkę i Bocce, za mecze cały komplet gwiazdek wpadał. Ostatnie Walka Gladiatorów, tutaj musiałem pożyczyć drugiego Mova i grać na dwa, jest o wiele łatwiej. Po zdobyciu Złotych Pucharów w każdej dyscyplinie, zostało mi tylko 600 gwiazdek, które musiałem zdobywać w kolejnym Trybie po Złotym Pucharze. Następną grę z wykorzystaniem Mova postaram się wybrać o wiele łatwiejszą
    Trudność w zdobyciu platyny - 7/10
    Gra - 7/10
    Ostatnio edytowane przez Radzik90 ; 25-01-2015 o 23:52


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •