Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Problem z trofeum ''Wszyscy sprzymierzeńcy przybyli''

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar MisterQuu
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    44
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: MisterQuu

    Problem z trofeum ''Wszyscy sprzymierzeńcy przybyli''

    Kolejna po Mad Maxie gra z którą mam problem, jeśli chodzi o wbicie ostatniego trofeum. Do brakuje mi jednego .
    Skończyłem fabułę i gra cofnęła mnie do momentu przed misją finałową. Zacząłem jechać trofiki według poradnika ŁowczyniTrofeów i wykonałem następujące misje poboczne :
    - Góra kłopotów
    - Chwila spokoju
    - Słońce i cień
    - Gambit królowej
    - Nagroda za zdrajcę
    - Słoneczna skała
    - Uczcić poległych
    - Czarnogon
    - Misje główne to wiadomo, wszystko zrobione.

    Gdy idę na nowo do misji końcowej mam sprawdzić przygotowania do bitwy. W dwóch lokacjach nie pojawiają mi się wszystkie postacie którym pomogłem, jest ich raptem 5 czy 6 a gdy idę spać, trofeum nie wpada.
    We wszystkich poradnikach jakie widziałem w internecie wyczytałem, że w grze nie ma ponoć trofeów do pominięcia, więc jechałem sobie na spokojnie. Temat pucharka do pominięcia rzucił dopiero koleś który wrzucił filmik dotyczący tego trofka na YT.
    Potrafi mi ktoś pomóć?

    Edit:
    Przepraszam, temat do usunięcia. Trofeum wpadło z dużym opóźnieniem i już tego nie przyuważyłem bo wyciągałem laptop z szafki. Zamiast wpaść na filmiku kończącym misję, wpadło podczas finałowej walki. Co ciekawe, grałem tą finalną misję dwa albo trzy razy i czas zdobycia platyny mówi, że wpadło za drugim albo trzecim.Mimo problemów, mam platynę.
    Ostatnio edytowane przez MisterQuu ; 11-01-2018 o 21:25

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •