Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Klawiatura + mysz PS3/4

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #5
    Awatar FiodorKing
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Łęczna
    Posty
    400
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: FiodorKing
    Niestety Szympo, ale nie zdajesz sobie sprawy z procederu. Ludzie przez swoje ułomności posuwają się do haniebnych czynów. Odsetek grających na M&K jest co raz to większy. Same myszki to tam jeszcze bym przeżył, w bf4 to i to im nie pomagało Sam sprzęt jest tylko "imitacją" tego z PC. Na konsolach jest to tylko symulacja gałek analogowych. Producenci takowych sprzętów poszli o krok dalej i do swoich "maszyn" implikują mody! I w tym moim zdaniem jest najgorszy przewał. Tryb no RECOIL czy MAX aim, tuż to skandal! Takie bajery w zmieszaniu z odrobiną skilla, może z gracza stworzyć prawdziwego wyjadacza, a sam "osobnik" i jego mniemanie o sobie wchodzi na poziom "PRO".
    Na własnej skórze przekonałem się jak ten nikczemny proceder się rozwija. Gościu przez 1000 godzin grania jest noobem. Podczas meczu wbijam takowemu adwersarze, jednego po drugim. Aż tu nagle z skrajności w skrajność, hipek idzie ze mną łeb w łeb. A graczem jestem (byłem) nie byle jakim. Jak grałem byłem nr 1 MVP in Poland, to tak na marginesie. Takich przypadków cudownego olśnienia znam wiele.
    M&K to główny powód przez który przestałem grać "E-SPORTOWO", jeśli to tak w ogóle można nazwać. Po sprzęty pokroju XIM4 sięgają zarówno osoby zarażone w młodości GIMBAZA, jak i 40 latkowie. Ci drudzy zazwyczaj maja problemy z długością swojego przyrodzenia.
    I to nie jest tłumaczenie: "bo ja nigdy nie grałem na padzie", albo " w FPS-y gra się na myszkach" NIE! Ja mogłem trenować swoje umiejętności i stawać się lepszy! Z ty że inny ktoś przegra tyle samo godzin, albo i więcej i dalej będzie lamił. I to jest właśnie UŁOMNOŚĆ. Jak pisałem na początku to ułomność i chęć wywyższania się nad innymi kieruję ludźmi by sięgać po M&K.

    Co do tematu gdybyś chciał coś kupić, to odradzam Ci ten dedykowany sprzęt. Zapewne chodzi CI o HORI.

    EDIT: Ludzie kupowali myszki i chcieli być PRO, jak FIODOR. Dostawali bęcki i sprzęt leciał na Allegro. Znam takie przypadki, hehe. Ludzie to głupki, XIM4 to wydatek rzędu 700 PLN plus do tego M&K, (bo sam sprzęt nie jest M&K tylko przejściłówką) i trzeba wybecelować na poprawienie swojego ego równowartość cenową konsoli.
    W BF4 biegałem z emblematem własnoręcznej roboty, ludzie kopiowali go ode mnie O to i on:
    http://eaassets-a.akamaihd.net/battl...g?v=1428770479
    Ostatnio edytowane przez FiodorKing ; 09-11-2017 o 13:55 Powód: Żeby Wredny nic nie wyłapał

  2. Thanks Brak, devil thanked for this post
    Likes Brak liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •