Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 50.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 50.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    Bulaj - #MiSZCZ Portalu , jak to brzmi.
    Brozynowy zestaw z GT poleciał do mnie i ja również pokonałem antagonistę, odbudowałem Osnowę Życia i... nawet mnie to nie znudziło.

    Brawo twórcy Skylanders, zrobiliście platformówkę, która nie nudzi się po kilku godzinach gry. Z frajdą odkrywałem kolejne fragmenty fabuły oraz "expiłem" swoich Skylandersów. Zostałem pozytywnie zaskoczony tą produkcją przede wszystkim przez Dubbing, oryginalność, rozwałkę i portal jako osobne urządzenie na którym stawiamy nasze figurki pogromu Skylands. (Brzmię jak Kaos? Wybaczcie, udziela mi się ).

    Kolorystyka i grafika najbardziej przypomina pierwszą część Jaka&Daxtera the Precursor Legacy, zatem jak spodobała wam się ta część, to Skylanders to obowiązkowa pozycja. Muzyczka w grach to też typ tych pierwszych platformówek, mała część z nich kojarzyła mi się z Crashem Bandicootem, a część ze wspomnianym wcześniej Jakiem. Bardzo fajne połączenie. Gra co prawda dla dzieci 6+, różne proste morały, proste wydłużone pogadanki z NPC. Osobowość tych postaci przypomina mi (Uwaga, leci petarda!)... Kubusia Puchatka! Flynn - zarozumiałość i zbyt wielka pewność siebie, Kret Hugo - strachliwość i zaburzenia psychiczne, lisica - odwaga i honor. Chodzi mi o to, że w owej bajce też były pokazane skrajne choroby psychiczne (Puchatek, obżarstwo, Osiołek - depresja, Tygrysek ADHD i tak dalej). Dzieciaki mają styczność z takimi zachowaniami w grze, czy to edukuje? Nie wiem, ja za gówniaka nie zwracałem uwagi na to. Te dialogi w grach na poszczególne tematy naprowadziły mnie na takie zdanie i wyraziły sobą jasny przekaz edukacyjny. Także Bulaj się "wyedukował" i na szczęście ma to już za sobą. Taki mamy klimat Panie Premierze.

    Trzy grzechy główne Skylands:
    - w***wiające, przedłużane na siłę dialogi z NPC i innymi postaciami, nie da się ich "skipować"
    - bateriożerny portal (tydzień gry zeżarło 6 paluszków Energizer)
    - wymuszanie kupna innych żywiołowych figurek, w grze jest ich ponad 40, bodajże 8 różnych żywiołów, ja zrobiłem platkę 3 postaciami i niestety pod koniec gry mam 37%. Nie kupujcie swoim dzieciakom tej gry jeżeli nie chcecie zbankrutować na zakupie tych figurek :P

    W trofeach są 3 raki, pokonanie Kaosa jednym Skylanderem, uniki laserów i uniki rekinów, reszta wpada "brzdęk" za "brzdękiem".

    Najuczciwiej wystawiam Skylanderom 9/10 jako grę, a jako 4/10. Polecam, portal z tymi pierdołami urozmaica granie.
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 31-03-2016 o 08:27 Powód: literówka

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •