Ostatnio przeglądając jakże popularny serwis internetowy jakim jest youtube natknąłem się na coś na tyle ciekawego, że postanowiłem się tym podzielić

 


Z pierwszego filmika, czyli w zasadzie powyższego mówiąc w skrócie dowiadujemy się jak przerobić telewizor Full HD na telewizor 4K.

Skrót filmiku:
- telewizor Full HD musi być w miarę nowy to znaczy z okresu, w którym już była technologia 4K (firmą nie opłaca się robić osobnych ekranów do telewizorów Full HD więc montują te same ekrany co w telewizorach 4K tylko, że dają tyle pamięci podręcznej by telewizor i tak nie mógł wykorzystać tych dodatkowych pikseli - nie we wszystkich telewizorach się to sprawdza)
- podłączamy pendrive do portu USB z oprogramowaniem (tym samym zwiększamy pamięć podręczną telewizora)


 


Kolejny filmik... jak w prosty sposób zwiększyć ostrość gier na PS4

Skrót filmiku:
- podłączamy smartfon do konsoli (przed tym wyłączamy go następnie po podłączeniu włączamy go ponownie tak by konsola mogła go czytać jako dodatkowe miejsce)
- nie każdy telefon będzie działać


Filmiki sugerują, że naprawdę to działa... komentarze i like już niekoniecznie... ja niestety tego nie sprawdzałem, ale może ktoś z Was już coś takiego sprawdzał i może się podzielić swoją opinią albo sprawdzał inne rzeczy/mity typu darmowy generator kodów PSN, czy coś podobnego. To również chętnie posłucham