W końcu jest! Kolejna platyna z serii PES Tym razem nie przyszło łatwo. Jest to chyba najtrudniejsza platyna w odsłonie serii, a to wszystko za sprawą pucharka Legendary Streak Tak tak, jest to tylko brąz a trudny jak... Trzeba tutaj wygrać dwa mecze z rzędu w trybie MyClub na poziomie legendarnym. Oczywiście trzeba dojść do tego poziomu i już bardzo trudno jest na Superstar. No ale po wielu godzinach gry wpadło Oczywiście trzeba też wbić nudne trofea związane z Master League oraz Become a Legend. Tutaj podpowiem, że w tym drugim trybie trzeba rozegrać cały sezon żeby wpadło Best European Soccer Player oraz World Player of the Year. Najlepiej chyba Messim. Trofik Best Asian Soccer Player wystarczy rozegrać z 17-18 meczy ligowych + puchary wszystkie po drodze do tej częsci sezonu, a resztę Skipować. Tak samo wygląda to z trofeum Best S.American Soccer Player. Ogólnie pucharki nie różnią się wiele co do PES 2017 tak więc wiadomo co jak wbić.

Gra jak zwykle u mnie otrzyma wysoką ocenę. Jestem fanem PESa tak więc już ogrywam serię 2019 Mam nadzieję, że tutaj wpadnie szybciej

Trudność w zdobyciu platyny: 9/10
Ocena gry: 9/10