PRZEGLĄD:



  • Trudność zdobycia 100%: 2/10
  • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 30 min z filmikiem
  • Trofea offline: 3 ( 1, 1, 1)
  • Trofea online: 0
  • Minimalna liczba przejść: 1
  • Zalecana ilość przejść: 1
  • Trofea do pominięcia: 2 ( Nie jesteś sam i Szykuje się dobra zabawa)
  • Zabugowane trofea: Nie ma



WSTĘP:



Razem uciekali, ale Dzieciak spadł do Głębi Paszczy. Mało kto wie, że to mroczne miejsce jest domem dla Granny - porzuconej i wściekłej, która nikogo nie wypuści. Musi walczyć, jeśli chce przetrwać, skakać po pływających szczątkach, aby uniknąć wciągnięcia w zdradzieckie wody i znaleźć drogę, żeby wydostać się z tej głębi.

Tak mniej więcej można wyczytać z oficjalnego opisu. Muszę wam powiedzieć, że z czystą przyjemnością grałem w pełną grę, jak i ten dodatek. Ostrzegam, momenty w wodzie podnoszą adrenalinę. Jeżeli jesteście fanami lekkiego dreszczyku powinniście ten dodatek również ograć. Polecam.


MAPA PRZEJŚCIA:



Dodatek wystarczy przejść tylko raz, wpadną wam wtedy wszystkie trofea, które znajdziecie poniżej. Umieściłem też filmik, w którym wszystko zawarłem. Razem z nim powinniście zaliczyć 100% mniej więcej około 30 minut.


PORADNIK:



Było blisko
Następnym razem ci się uda.

Pucharek wpadnie wraz z ukończeniem całego dodatku, nie do pominięcia.

 

Nie jesteś sam
Co tam u ciebie?

Trofik do pominięcia.

Żeby zdobyć ten pucharek, musimy podczas naszej przygody otworzyć wszystkie 5 butelek, nie są one jakoś specjalnie poukrywane. Zobacz filmik w pucharku Było blisko, gdzie znajdziesz całe przejście dodatku, wraz z wszystkimi pucharkami.



Szykuje się dobra zabawa
Baw się grzecznie. Bez ciągania za włosy!

Trofik do pominięcia.


Jedyną rzeczą, którą musicie zrobić to wrzucić piłkę do dziury (wygląda jak mały komin). Z dziury wyskoczą szczury i pucharek wpadnie. Zobacz filmik w pucharku Było blisko, gdzie znajdziesz całe przejście dodatku, wraz z wszystkimi pucharkami.