Gra była niedawno na jakiejś wyprzedaży, więc postanowiłam sprawdzić, co to. Jest to dość ciekawa przygodówka, dystrybuowana przez SONY z myślą o posiadaczach Playstation VR. Warto wiedzieć, że działa bez problemu na zwykłym kontrolerze, a gogle są tylko opcjonalne, więc zagrać może każdy. Wystarczy kliknąć , kiedy gra poprosi o podłączenie sprzętu Po samym tytule spodziewałam się znacznie więcej, zwłaszcza że pomysł na fabułę był naprawdę dobry. Niestety po ograniu stwierdzam, że trochę zmarnowano potencjał tej produkcji. Gra przyciągnie zapewne rzesze platynożerców, gdyż ma łatwy zestaw dzbanków. Myślę, ze przy graniu z poradnikiem można zamknąć się w +/- 2h, grając normalnie, zajęło mi to jakieś 5 godzin. Poradnik pojawi się w najbliższym czasie na forum.
Jak to w grach przygodowych, jeśli gramy bez poradnika, możemy przegapić kilka pucharków. Po ukończeniu gry wystarczy dozbierać je poprzez wybór rozdziałów. Jeśli trofeum wymaga wykonania jakiejś czynności w jednym rozdziale i kontynuowania jej w innym (a są takie), wystarczy zrobić co należy w rozdziale 1, poczekać na zapis gry, po czym przenieść się do rozdziału 2 i kontynuować. Pucharek wpadnie bez problemu.

Trudność zdobycia platyny 2-3/10
Sama gra dość przeciętna, ale ciekawa 5.5/10