Autorami poradnika są: not, Dzej003, adamlubin,
z niewielką pomocą TOMUS0306





Przegląd:



  • Trudność zdobycia platyny: Ankieta
  • Czas potrzebny na zaliczenie platyny: 30h+
  • Trofea offline: 32: 5x , 9x , 18x
  • Trofea online: 4: 1x , 1x , 2x
  • Minimalna liczba przejść: 1
  • Zalecana ilość przejść: 1
  • Trofea do pominięcia: brak
  • Zabugowane trofea: brak
  • Online Pass: Wymagany wykupiony PS+
  • Liczba graczy/kontrolerów: 2

- Dzej003


Wstęp:



Ride 2 to trzecia gra z serii (teoretycznie, bo nie każdy wlicza do serii Ducati - 90th Anniversary ) od włoskiego studia Milestone, które od dłuższego już czasu zajmuje się grami poświęconymi jednośladom. Gra jest bardzo podobna do poprzedniczki i ma zaledwie kilka dodanych elementów, względem pierwszej części. Z nowości dostajemy:

  • nowy rodzaj motocykli, czyli Supermoto (motocykle crossowe z oponami asfaltowymi, w skrócie pisząc),
  • kilka nowych motocykli, które ukazały się na rynku przed wydaniem gry,
  • nowy tryb, jakim są wyzwania codzienne oraz tygodniowe,
  • nowy typ zawodów, jakim jest (tłumacząc na polski) Perfekcyjny tor przejazdu,
  • bonusy, które zostały zapożyczone z innej gry tego studia, Valentino Rossi The Game (inaczej mówiąc MotoGP 16), ale w lekko zmienionej formie niż jest to w VR.

Gra, względem poprzedniczki, ma niestety spore problemy z trybem online, na co skarży się wielu graczy. Gierka jest dość prosta, co zachęci zbieraczy platynowych pucharków. Również ci, którzy nie zbierają trofeów, ale uwielbiają jednoślady, na pewno będą się bawić dobrze przy tym tytule.
 
- not


Mapa przejścia:



Wymienię tutaj raptem dwa punkty, które można powiedzieć są oddzielne, choć nie do końca
Oczywiście punkty 1 i 2 możecie zamieniać, choć warto troszkę pograć w Karierę, aby mieć porządne motory do wyścigów online, dadzą one wtedy również dodatkowe zarobki.

1 - Kariera i zbieranie tokenów


A więc zaczynamy długą przygodę, ze względu na tokeny potrzebne do wykupienia wszystkich umiejętności. Grę radzę sobie rozłożyć na miesiąc, grając minimum godzinkę dziennie, więcej informacji poniżej. Aby przebrnąć bezproblemowo przez całość, polecam ustawić poziom AI na najniższym poziomie. Na początku będzie wybór pierwszego motocykla - nie ma znaczenia co wybierzecie.
Od pierwszego dnia radzę wykonywać wyzwania, zarówno dzienne jak i tygodniowe. W dziennych na początku możecie mieć problemy z posiadaniem odpowiednich motorów (trzeba mieć swoje), a tygodniowe są dość wymagające (ja się zadowalałem srebrem).
Pierwszą zdobytą gotówkę polecam inwestować w motocykle, potrzebne do wyzwań dziennych. Sprawdzajcie, jakie dokładnie są potrzebne i zbierajcie odpowiednią kwotę. Natomiast pierwsze tokeny radzę zainwestować w bonus do wyścigów Single Race, a następne w poszczególne marki motocykli, daje to dodatkowe 10 + 5 % zdobywanych kredytów.
A dlaczego gramy przez około miesiąc? Aby odblokować wszystkie bonusy w grze, należy zebrać 334 tokeny, które zdobywamy w wyżej wymienionych wyzwaniach, albo możemy kupić za 20 tys. kredytów. Moja strategia była taka, że codziennie grałem wyzwania i do tego jeden sezon lub jakieś inne zawody - nie było nudy, nie było włączania gry na chwilkę, godzinka dwie i tak zleciało.
W Karierze, prócz zawodów sezonowych trzeba zagrać w przynajmniej jedne mistrzostwa ( Championship completed) oraz wdrapać się na pierwsze miejsce rankingu drużyn ( Team number 1). Zapraszam do opisów odpowiednich pucharków.
Po zdobyciu pierwszego miejsca w rankingu światowym - solo, warto zerknąć na zdobyte trofea i do brakujących zobaczyć opisy, większość z nich to wykonanie prostych czynności.
Pozostałe pucharki związane z Karierą powinny wpaść naturalnie w drodze po 334 tokeny

2 - Online


W grze mamy całe 3 trofea online Dwa otrzymamy za przejechanie konkretnej liczby wyścigów ( Hello World! oraz Online Maestro), a trzeci za ukończenie trybu Championship ( Online Champion). Tak tak, nie trzeba wygrywać, wystarczy ukończyć. Gracze zgłaszają drobne problemy z tymi pucharkami - po szczegóły zapraszam do opisu poszczególnych trofeów. Oczywistą oczywistością jest to, że najłatwiej je zdobyć na ustawce. Gra nie jest bardzo oblegana. W celu znalezienia partnera, zapraszam do odpowiedniego tematu - Ustawka - Oficjalny temat.

- adamlubin


Ja może dodam jeszcze od siebie, iż grę przechodziłem na poziomie medium i większość szło wygrać, choć zdarzało się kończyć zawody (szczególnie Supermoto) poza podium. Trzeba było się czasem wytężyć, aby wygrać i gdyby nie było opcji Rewind, to nie było by tak łatwo i przyjemnie. Co do ustawień motocykla, to ja praktycznie w każdym wyścigu zmieniałem sztywność sprężyn (spring stiffness) na minimalną wartość 1. Motocykl pokonuje wtedy dużo lepiej zakręty i możemy wchodzić w nie z większą prędkością, niż reszta stawki. Przy mocnych motocyklach, które mają tendencję do wstawania na koło, zmieniałem również główne przełożenie skrzyni biegów na 5 lub nawet 6, aby zmniejszyć przyspieszenie na rzecz prędkości maksymalnej.

- Dzej003


Poradnik:




Ride 2 Maestro
Unlock all trophies

Jak zawsze po wbiciu wszystkich pozostałych pucharków wpada platynowy.

- Dzej003




Hello World!
Complete your first online race


Musimy ukończyć jeden wyścig online. Może być to dowolny typ wyścigu, byleby tylko ukończyć wyścig

- not



Online Champion
Complete an online championship


Musimy ukończyć online championship. W tej wersji różni się trochę ten tryb od dostępnego w poprzedniczce, z racji tego iż musimy rozegrać 3 wyścigi (w jedynce były tylko 2), ale za to możemy ustawić tylko jedno okrążenie . Najszybciej zrobimy to na torze Sierra Nevada Club (najkrótszy tor) z ustawieniem na 1 okrążenie. Wyścigi trzeba kończyć, żeby wliczały nam się do pucharka z 25 wyścigów online. UWAGA!!!! są spore problemy jeżeli chodzi o multi i często nie idzie rozegrać 3 wyścigu w mistrzostwach. Zawsze problemy miałem, jeżeli ja byłem hostem. Warto w przypadku tego pucharka znaleźć kogoś do pomocy, żeby on był hostem i wtedy może się udać. Niestety nie zawsze jest to rozwiązanie problemu i ciężko powiedzieć co jest przyczyną tych błędów.

- not



Online Maestro
Complete 25 online races


Musimy ukończyć 25 wyścigów online. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć, jak gra zalicza wyścigi, bo w tytułach, pomimo ukończonego wyścigu, liczba się nie zmieniała. Problem też jest tak jak w przypadku mistrzostw: może nas wywalić z wyścigu, albo całkowicie zamknąć grę. Nie ma na to złotego środka niestety. DNS nie wliczają się do ukończeń, więc musicie przejechać wyścig do końca, ale za to można ustawić jedno okrążenie.

- not



Supermoto Winner
Finish first in a Supermoto World Tour event


Podczas kariery (World Tour) będziemy mieli okazję wystartować w zawodach na Supermoto (crossy na oponach drogowych). Motocykle te mają dobre przyspieszenie, lecz niewielką prędkość maksymalną, są jednak bardzo zwrotne. Tory dla tych maszyn są zazwyczaj krótkie, ale kręte i warto ustawić motocykl na zwrotność i przyspieszenie. Naszym zadaniem jest wygranie takiego wyścigu.

- Dzej003




No mistakes allowed
Finish first in a Perfect Trajectory World Tour event


W trakcie kariery (World Tour) przyjdzie nam wystartować w zawodach z serii Perfect Trajectory (Doskonały Tor). Musimy zająć w tym wyzwaniu pierwsze miejsce (Złoty Medal), aby pucharek wpadł na nasze konto. Trasę musimy przejechać w określonym czasie, mieszcząc się w wyznaczonym pachołkami torze. Każde wyjechanie poza wąski tor kończy się naliczeniem karnych sekund, czego staramy się unikać, korzystając z funkcji Rewind. Pomocne może być także ustawienie motocykla na zwrotność, aby łatwiej pokonywać zakręty.

- Dzej003




Brothers
Finish first in a Pairs Race World Tour event


Wyścig par/duetów to jedna z konkurencji w trybie kariery (World Tour). Do wyścigu przystępuje 8 dwuosobowych zespołów a zwycięstwo zależy od sumy punktów obu kierowców. Za miejsca na mecie przyznawane są następujące ilości punktów:

  • 1 - 15 pkt
  • 2 - 12 pkt
  • 3 - 10 pkt
  • 4 - 9 pkt
  • 5 - 8 pkt
  • 6 - 7 pkt
  • 7 - 6 pkt
  • 8 - 5 pkt
  • 9 - 4 pkt
  • 10 - 3 pkt
  • 11 - 2 pkt
  • 12 - 1 pkt
  • 13 - 16 - 0 pkt

W naszym zespole występuje jeden z członków naszej drużyny. Drużynę stanowimy my oraz 3 komputerowych zawodników, którzy nie prezentują niestety jakiegoś wybitnego poziomu. Możemy im pomóc, wykupując za tokeny ulepszenie umiejętności, co powinno zwiększyć zdobycz punktową naszego kompana. Do wyścigu w parach gra losowo dobiera nam jednego "jeźdźca".

- Dzej003



W wyścigach drużynowych nie inwestowałbym w jakiekolwiek ulepszenia naszych kompanów (szkoda tokenów). Jeśli gramy na najniższym poziomie trudności to spokojnie można pomóc członkom naszej drużyny. Zdecydowanie jest to trudniejsze w wyścigach par i tutaj w miarę łatwo można wygrać bez takowej pomocy, ale w wyścigach dwóch czteroosobowych drużyn będzie to wskazane. Jak pomagamy? Przewracamy po prostu przeciwników (najlepiej będąc po wewnętrznej na zakręcie) i pilnujemy, aby nasi kompani byli jak najwyżej w klasyfikacji. W ostatnich drużynowych wyścigach doprowadzałem do sytuacji, że trzech z mojej drużyny było pierwszych, a jak byłem czwarty i pilnowałem aby nikt mnie nie wyprzedził - za każdym razem murowane pierwsze miejsce

Powyższą poradę można śmiało wykorzystać również przy pucharkach : Team battle, Team number 1

- adamlubin




Lightning start
Finish first in a Drag Race World Tour event


Naszym zadaniem jest zajęcie pierwszego miejsca w wyścigu równoległym w trybie World Tour. Wyścig składa się z 3 rund, ćwierćfinału, półfinału i finału. Musimy wygrać za każdym razem, aby trofeum zostało zaliczone, gdyż porażka w którejkolwiek z rund pozbawia nas szans na sukces i musimy zaczynać zabawę od początku. W Drag Race biegi zmieniamy oczywiście manualnie i dodatkowo pilnujemy, aby motocykl nie stawał na koło, gdyż wiąże się to ze stratami czasowymi. Staramy się użyć motocykla o najlepszych parametrach czyli: Vmax (przyspieszenie oraz najmniejsza masa). Tuning do najwyższej dozwolonej liczby PP (Power Points) oraz zakup z kategorii Transmission (przełożenia):

  • Gearbox (skrzynia biegów, dzięki której możemy skracać/wydłużać każdy pojedynczy bieg)
  • Quick Shifter (dzięki niemu nie musimy używać sprzęgła do zmiany biegów)
  • Chain (wzmocniony łańcuch)

- Dzej003




There's no time to lose!
Score the best time in a Time Attack World Tour event


W trybie kariery znajdziemy klasyczny Time Attack (jazda na czas), gdzie naszym zadaniem jest pobicie najlepszego czasu (Złoty Medal) na określonej trasie w limicie okrążeń (zazwyczaj 2). Ważne, aby nie wyjeżdżać poza trasę, ani nie uderzyć w żadną przeszkodę, gdyż czas okrążenia zostanie unieważniony. W razie błędu możemy się wspomóc opcją Rewind

- Dzej003




It's crowded here
Finish first in a Track Day World Tour event


Track Day to otwarty dzień na torze, gdzie możemy sprawdzić swoje umiejętności i wyprzedzić określoną liczbę niedzielnych kierowców (cywili) w określonym czasie. Jest to chyba najłatwiejsze z wyzwań w World Tour i nie będziemy mieć problemów ze zgarnięciem złota w żadnych z tych zawodów.

- Dzej003




Durable
Finish first in an Endurance World Tour event


Endurance, czyli wyścigi długodystansowe, najwcześniej zagramy w Pro Racing-Amateur-European Endurance Cup. Składają się z 8 okrążeń i ścigamy się topowymi modelami od wszystkich producentów. Nie mamy możliwości tuningu motocykli (podbicia mocy), a jedynie zmiany ustawień skrzyni biegów, czy zawieszenia. także stawka jest naprawdę wyrównana i musimy się trochę napocić, aby sięgnąć po zwycięstwo. Zalecam zabrać się za to zadanie w późniejszym etapie.

- Dzej003




Track Duel
Finish first in a Head-to-head World Tour event


Jedną z konkurencji w World Tour jest Head to Head, czyli bezpośredni pojedynek z przeciwnikiem. Aby go wygrać, musimy dogonić przeciwnika, który na starcie dostaje przewagę około 2-3 sekund, wyprzedzić go i pozostać przed nim przez 5 sekund. Nie możemy uderzyć w konkurenta, ani skrócić sobie trasy w jakikolwiek sposób, gdyż zostaniemy zdyskwalifikowani. Musimy również uważać na wolno jeżdżących niedzielnych kierowców na torze. Odpowiedni tuning pojazdu powinien przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.

- Dzej003




Slippery victory
Win a race under the rain


Wygrywamy wyścig podczas deszczowej pogody w jakimkolwiek trybie i trofeum jest nasze. Na deszczu musimy jechać ostrożniej, delikatniej dozować gaz oraz hamulec, szczególnie w zakrętach i podczas składania motocykla, gdyż przyczepność jest znacznie mniejsza niż na suchej nawierzchni.

- Dzej003




The longest track
Complete a race at Nürburgring Nordschleife - Full Circuit


Naszym zadaniem jest ukończenie pełnego okrążenia na najdłuższym i uważanym za najbardziej niebezpieczny, torze wyścigowym na świecie. Fanom ścigałek nie trzeba go przedstawiać, gdyż przewijał się w wielu grach. Okrążenie liczy niemal 21 km. i kilkadziesiąt zakrętów - absolutnie kultowy obiekt dla pasjonatów wyścigów.
Okrążenie możemy ukończyć w dowolnym trybie.

- Dzej003




You can call me...
Unlock a Rider Badge


Odznaki odblokowujemy za rozmaite aktywności w grze takie jak: przejechanie określonej ilości kilometrów, wygranie na motocyklu danego producenta itd. itp. Wpadają w miarę naturalnie, a jakie dokładnie i za co, możemy sprawdzić w głównym menu w zakładce My Rider. Kiedy odblokujemy pierwszą z nich, trofeum wpadnie na nasze konto.

- Dzej003




Precarious balance
Hold a wheelie for 8 consecutive seconds


To trofeum najlepiej robić sportowymi motocyklami z racji tego, że mają wysoką prędkość maksymalną i są bardziej stabilne podczas wheele. Trofeum możemy zrobić w obojętnie jakim trybie. Ja osobiście polecam Time Trial, gdzie mamy pusty tor. Wypożyczamy sobie Kawasaki H2R (po pierwszym odpaleniu gry, możemy taki motocykl sobie wypożyczyć, nie kupując go wcześniej) i bierzemy tor z długą prostą. Następnie wystarczy rozpędzić się do około 100 km/h, lub odrobinę więcej i dać w dół, po czym jechać 8 sekund na tylnym kole.

- not




On your toes
Hold a stoppie for 2 consecutive seconds


Stoppie, czyli jazda na przednim kole - wykonamy ją podczas ostrego hamowania, wychylając kierownicę do przodu ( w przód).
Potrzebujemy do tego długiej prostej, stosunkowo dużej prędkości oraz w miarę mocnego motocykla. Oczywiście jeśli zrobimy to zbyt mocno, wraz z motocyklem zaliczymy fikołka, także liczy się wyczucie i praktyka.

- Dzej003




Try and catch me!
Reach 174 mph (280 km/h)


Pucharek można zrobić na samym początku, poprzez wypożyczenie Kawasaki H2R. Jest to najszybszy motocykl i osiągnie spokojnie prędkość 280 km/h. Tor oczywiście z jakąś dłuższą prostą.

- not




See you tomorrow
Complete the three daily challenges


Wyzwania podzielone są na:

  • Łatwe - musimy być w pierwszej piątce i zazwyczaj jedynym kryterium jest rodzaj motocykla, na którym musimy wystartować: np. Naked czy Supermoto.
  • Średnie - musimy być w pierwszej trójce i kryterium to konkretna trasa oraz rodzaj motocykla lub motocykl od danego producenta.
  • Trudne - musimy wygrać wyścig na konkretnym rodzaju motocykla, ew. na motocyklu od danego producenta, na wyznaczonej trasie.

Wyścigi te możemy rozgrywać w:

  • Quick Race
  • Single Race
  • Online Single Race

Wyzwania codzienne aktualizują się o godzinie 11:00.
Jeśli zrobimy wszystkie wyzwania jednego dnia, trofeum będzie nasze.

- Dzej003



Top or bottom?
Complete a race in Split Screen mode


Bardzo proste trofeum. Podłączamy 2 pada/vitę i przejeżdżamy wyścig w trybie split screen. Nie trzeba jechać 2 padami, wystarczy ukończyć tylko swoim podstawowym padem (przypisanym do naszego konta) i pucharek nam wpadnie. Aby szybko poszło ustawiamy 1 okrążenie i dajemy tor Sierra Nevada Club.

- not




Team battle
Win a Team vs Team event


Wyścigi tego typu znajdziemy w zakładce World Tour, a biorą w nich udział: drużyny sterowane przez sztuczną inteligencję oraz nasz zespół (My + 3 komputerowych zawodników). Aby wpadło nam trofeum, musimy pokonać pierwszy zespół "Two Strokes Lowers", czyli miłośników maszyn dwucylindrowych. Na wygraną składa się suma punktów uzyskanych przez zawodników drużyny. Jeśli zwyciężymy w wyścigu, nasi kompani powinni sobie poradzić i dowieźć taką ilość punktów, która pozwoli nam na zająć pierwsze miejsce.

- Dzej003


W wyścigach drużynowych nie inwestowałbym w jakiekolwiek ulepszenia naszych kompanów (szkoda tokenów). Jeśli gramy na najniższym poziomie trudności to spokojnie można pomóc członkom naszej drużyny. Zdecydowanie jest to trudniejsze w wyścigach par i tutaj w miarę łatwo można wygrać bez takowej pomocy, ale w wyścigach dwóch czteroosobowych drużyn będzie to wskazane. Jak pomagamy? Przewracamy po prostu przeciwników (najlepiej będąc po wewnętrznej na zakręcie) i pilnujemy, aby nasi kompani byli jak najwyżej w klasyfikacji. W ostatnich drużynowych wyścigach doprowadzałem do sytuacji, że trzech z mojej drużyny było pierwszych, a jak byłem czwarty i pilnowałem aby nikt mnie nie wyprzedził - za każdym razem murowane pierwsze miejsce

Powyższą poradę można śmiało wykorzystać również przy pucharkach : Brothers, Team number 1

- adamlubin




Team number 1
Reach first place in the Team Standings


To samo, co w przypadku trofea "Team Battle", tylko musimy wspiąć się na sam szczyt tabeli, czyli wygrać ze wszystkimi drużynami. Dostęp do kolejnego szczebla odblokujemy poprzez nasz progres w klasyfikacji kierowców. Aby zmierzyć się z pierwszym team-em, musimy być na 2 miejscu w klasyfikacji oraz oczywiście pokonać wszystkie poprzednie drużyny.

- Dzej003


W wyścigach drużynowych nie inwestowałbym w jakiekolwiek ulepszenia naszych kompanów (szkoda tokenów). Jeśli gramy na najniższym poziomie trudności to spokojnie można pomóc członkom naszej drużyny. Zdecydowanie jest to trudniejsze w wyścigach par i tutaj w miarę łatwo można wygrać bez takowej pomocy, ale w wyścigach dwóch czteroosobowych drużyn będzie to wskazane. Jak pomagamy? Przewracamy po prostu przeciwników (najlepiej będąc po wewnętrznej na zakręcie) i pilnujemy, aby nasi kompani byli jak najwyżej w klasyfikacji. W ostatnich drużynowych wyścigach doprowadzałem do sytuacji, że trzech z mojej drużyny było pierwszych, a jak byłem czwarty i pilnowałem aby nikt mnie nie wyprzedził - za każdym razem murowane pierwsze miejsce

Powyższą poradę można śmiało wykorzystać również przy pucharkach : Team battle, Brothers

- adamlubin




Boosted
Reach the podium in a Single Race World Tour event with a pre-modified bike


Wystarczy, że przed jakimkolwiek wyścigiem z trybu kariery, zmienimy ustawienia jakiegokolwiek podzespołu w motocyklu i staniemy na podium, a pucharek wpadnie na nasze konto.

-Dzej003



Try and beat this!
Record a valid time in time trial and upload it into the leaderboards


Odpalamy Time Trial, wybieramy obojętnie jaki tor i dowolny motocykl. Robimy jedno kółko, aby uzyskać jakikolwiek czas, a następnie wychodzimy do menu. W trakcie wychodzenia gra pokaże nam tabelę z czasami, zobaczymy czas, jaki przed chwilą wykręciliśmy i dostaniemy pucharek.

- not




Slightly better
Unlock your first Ride Bonus


Po wykupieniu pierwszego bonusu trofeum wskakuje na nasze konto. Więcej o bonusach do wyścigów w opisie pucharka
The best.

- Dzej003




Decidedly better
Unlock 10 Ride Bonuses


Po wykupieniu 10 jakichkolwiek bonusów pucharek wpada na nasze konto. Więcej o bonusach wyścigowych w opisie pucharka The best.

- Dzej003




The best
Unlock all Ride Bonuses


Musimy odblokować wszystkie bonusy, jakie mamy dostępne. Aby tego dokonać, trzeba zdobyć 334 tokeny, które możemy dostać na 3 sposoby:

  • Codzienne wyzwania, gdzie po wykonaniu wszystkich, dostaniemy 6 tokenów (zadania głównie są związane z danym motocyklem)
  • Tygodniowe wyzwania, gdzie za pobicie czasu na złoto dostajemy 6 tokenów (złote czasy są wyśrubowane i z reguły będziemy w stanie zrobić tylko srebrne, co da nam 4 tokeny)
  • Kupienie jednego tokena za 20 tysięcy kredytów z gry (sporo grindu czeka nas jeżeli chcemy mieć to szybko z głowy )

Po odblokowaniu wszystkich dostaniemy puchar (wraz z tymi za 1 i 10 odblokowanych bonusów).

- not


Przed rozpoczęciem gry warto zaopatrzyć się w Ride 2 Booster Pack, co znacznie przyspieszy nam zbieranie kasy na kupienie tokena.
Powtarzałem tez wyścig head to head - w ciągu minuty mamy około 4k kredytów.

- TOMUS0306



Best in the world
Reach first place in the World Tour Rider Leaderboard


W grze, za ukończone wyścigi, otrzymujemy Kredyty, czyli walutę w grze oraz punkty reputacji, dzięki którym pniemy się w światowym rankingu najlepszych "rajderów". Zaczynamy z 300 miejsca i aby wspiąć się na sam szczyt, musimy zdobyć 500 tysięcy punktów. Im trudniejsze, bardziej prestiżowe wyścigi i nasza pozycja w nich lepsza, tym więcej punktów zgarniamy. Trofeum wpadnie podczas naturalnego progresu, jeśli celujemy w platynę.

- Dzej003



Championship completed
Finish first in a World Tour championship


Trofeum wpadnie, po wygraniu w mistrzostwach, które początkowo są zablokowane. Aby je odblokować, musimy zdobywać medale w odpowiednich kategoriach w SEASON EVENTS. Początkowo mamy odblokowane amatorskie zawody z kategorii od najsłabszych motocykli czyli: Urban Style, Streets Icons, Hyper Sport i Pro Racing. Na początek zaleca się wybrać oczywiście słabsze maszyny, które wybaczają więcej błędów i są łatwiejsze w opanowaniu. Idąc najłatwiejszą drogą, po zdobyciu 16 medali w kategorii Urban Style, zostaną odblokowane mistrzostwa Two Strokes (motocykli dwucylindrowych), które składają się z 4 rund wyścigowych. Jeśli po 4 rundach na naszym koncie będzie najwięcej punktów, albo skończymy ex aequo z drugim najlepszym zawodnikiem, wtedy odblokujemy mistrzostwo i trofeum.

- Dzej003



20 wheels
Collect a total of 10 bikes


Do tego trofeum potrzebujemy skolekcjonować 10 motocykli w naszym garażu. Możemy je kupować, lub wygrywamy w INVITATIONAL EVENTS i CHAMPIONSHIPS.
Porównaj 100 wheels

- Dzej003



50 wheels
Collect a total of 25 bikes


Do tego trofeum potrzebujemy skolekcjonować 25 motocykli w naszym garażu. Możemy je kupować, lub wygrywamy w INVITATIONAL EVENTS i CHAMPIONSHIPS.
Porównaj 100 wheels

- Dzej003



100 wheels
Collect a total of 50 bikes


Do tego trofeum potrzebujemy skolekcjonować 25 motocykli w naszym garażu. Możemy je kupować, lub wygrywamy w INVITATIONAL EVENTS i CHAMPIONSHIPS. Motocykle można dublować i kupić x razy najtańszy do trofeum, lecz konkurencji, w których musimy wziąć udział, jest na tyle dużo, że nie będzie to konieczne i trofeum za 50 sztuk w garażu wpadnie nam podczas
ogrywania kariery.

- Dzej003



Good start
Race a total of 62 miles (100 km) with any bike


Wpadnie samo przez naturalny progres w grze.
Kilometry sumują się ze wszystkich motocykli, jakimi przyjdzie nam jeździć. Kiedy tylko przekroczymy 100 km, trofeum wpada.

- Dzej003



You can'€t stop me
Race a total of 155 miles (250 km) with any bike


Wpadnie samo przez naturalny progres w grze.
Kilometry sumują się ze wszystkich motocykli, jakimi przyjdzie nam jeździć. Kiedy tylko przekroczymy 250 km, trofeum wpada.

- Dzej003



It'€s a long road
Race a total of 310 miles (500 km) with any bike


Wpadnie samo przez naturalny progres w grze.
Kilometry sumują się ze wszystkich motocykli, jakimi przyjdzie nam jeździć. Kiedy tylko przekroczymy 500 km, trofeum wpada.

- Dzej003



Time Traveler
Use the Rewind for the first time


W grze mamy możliwość używania Rewind, czyli przewijania czasu w momencie, gdy popełnimy błąd. Używamy go, naciskając . Kiedy zrobimy to po raz pierwszy, trofeum wpadnie na nasze konto.

- Dzej003