Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    4 80.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    1 20.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    iceman_CFC
    Guest
    #172 Chłodna Platyna i #7500 trofeów

    Po przejściu jedynki, przyszedł czas na kolejną część rudzielca. O dziwo szło mi tu dość dobrze ze zbieraniem diamentów i ginąłem tylko ze swojego powodu. Mapki są bardzo szerokie i naprawdę grało mi się lepiej jakoś. Z początku wiadomo, nie znałem dobrze map i z czasem popełniałem tyle prostych błędów, że jeślibyście to oglądali to śmialibyście się jak dzieci
    Tutaj co mnie się nie podobało to te tajne przejścia. Nie mówię że źle to było zrobione, ale powracać do jednej mapki czasem aż trzy razy, mogło się przejeść. Tajne przejścia oczywiście zrobione na plus bo nigdy bym nie wpadł, że akurat jest to w tym miejscu. Po przejściu gry dostajemy szybsze buty co jest bardzo bardzo dobre przy robieniu czasówek.
    Nie pamiętam już nazwy tych trzech głupich czasówek, przy których siedziałem łącznie 5 godzin.
    Wiem że jedną czasówka była w tunelach - strasznie głupia i nie ważne czy będziecie biec szybciej niż ustawa przewiduje, bo jeśli przeciwnicy nie będą ustawieni tak jak byś chciał to nie zrobisz tu czasu. Wszyscy moi znajomi, którzy zrobili czasówkę to zmieścili się tysięcznymi. Więc sobie zadajcie pytanie, czy dacie radę pobić tu czas o chociaż sekundę lepiej. Polecam grać Coco, bo jakoś szybciej chodziła po tych kratach. Dwie ostatnie czasówki to te w ostatnim roomie. Głupie ośmiornice, przy których myślałem że mnie krew czasem zaleje
    Dopiero po zobaczeniu filmiku na YT nauczyłem się Crashem robić cuda i jeśli nie ta technika to bym nie dał rady chyba. Wślizg i klawisze kwadrat + X dawały moc, bo Crash unosił się w powietrzu kręcąc się. Radzę się tego nauczyć do razu, bo przyda wam się to też przy robieniu pierwszych mapek, gdzie są te krety
    Ale czasówki poszły w miarę szybko, bo nie zatrzymywałem się na dłużej, więc można powiedzieć - poszło lepiej niż w jedynce
    Graficznie znowu pozamiatane te mapki. Naprawdę czapki z głów za masę pracy przy tym wszystkim bo czasem miałem wrażenie, że jestem w innym świecie.
    Chłopaki z góry napisali praktycznie wszystko i zgadzam się z nimi w każdym zdaniu
    Jak to mawiali "Co klasyk to klasyk"

    Oceny gry - 10/10
    Trudność - 6.5/10

    Pozdro i z fartem dla każdego
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 25-07-2017 o 13:14

  2. Thanks Brak, adamlubin, Aquantus, Mapi, Ginko thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •