Jak ja kocham odkopywać takie gierki i wbijać platyny Po 3 latach od posta Adama kolej na mnie

Gierka sama w sobie jest typowym imprezowym tytułem nastawionym na rywalizację między sobą, wrzuciłbym ją do worka razem ze Start The Party i TV Superstars. Gra nie męczy, mini gry są całkiem zróżnicowane i ogólnie rzecz biorąc można znaleźć troszkę przyjemności grając w Rio. Niedługie loadingi i znikoma ilość bugów i niedociągnięć to dwie cechy które wyróżniają ją na tle innych imprezowych tytułów w które przyszło mi grać. Dam 8/10 niech ma.

Trofea raczej nie sprawią kłopotów, wymagane 4 kontrolery i nie wiem czemu ale w grze nie działa turbozamiennik którego podłączałem na kablu USB, movem sobie możemy pomóc ale navi kontroler już nie zostanie wykryty jako dodatkowy. Ogólna trudność to 1/10, troszkę grindu na pewno będzie z maratonem (przebiegnij 26 mil) i ewentualnie z używaniem power-upów. Jedno trofeum może być trudne jak się nie użyje tricku z włączaniem gry na 4 graczy i w ostatnich 10 sekunach wychodzeniem jednym z padów z gry. Nie próbowałem niczego na hardzie ale domyślam się że sam skill nie starczy i trzeba będzie doszukać się szczęścia w niektórych minigierkach.

Fajny tytuł bez online'a także czekam na kolejny post od następnego huntera który odkopie to w 2025