Dźwięcząca platyna #244

W końcu udało się zdobyć. O grze już sporo pisałem w innych tematach więc nie będę powielał informacji. Podkreślę tylko, że bawiłem się bardzo dobrze i takie MMO w uniwersum Marvela i stylu rozgrywki Diablo bardzo mi przypasowało.

Trudność dam 4/10. Głównie ze względu na czas wymagany do zdobycia platyny. Jedyną trudność sprawia ukończenie Cosmic Triala, ale przeszkoloną postacią da się to osiągnąć. Ja dwiema wbiłem. Jako Jean Grey oraz Deadpool. Większość pucharków wpada sama wraz z progresem w grze. Trwa trochę odblokowanie i wbicie 60 poziomu 5 postaciami. Ale wielkim problemem to nie jest. Ja miałem skład: Jean Grey, Deadpool, Daredevil, Scarlet Witch oraz Black Widow. A po wbiciu platyny spokojnie mógłbym jeszcze jakąś postać odblokować. Najbardziej męczącym czasowo pucharkiem jest Myth No More. Wbicie maxymalnego levelu legendarnego itemu jest bardzo czasochłonne. Trzeba magąc go wyposażonego zebrać ponad 500 mln punktów doświadczenia! Jest to dość męczący i nudny grind który zostanie na sam koniec. Dobrze, że jednocześnie mogłem sobie korzystać z YT na laptopie, więc jakoś to wymęczyłem.

Sama gra według mnie dobra i warta sprawdzenia. Tym bardziej, że darmowa.