Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 25.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    2 50.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    1 25.00%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Awatar Kalinho_PL
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Wasilków
    Posty
    393
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    22
    Gamer IDs

    PSN ID: Kalinho_PL
    Platyna w Prototype, a właściwie to w [Prototype] (cóż za debilna nazwa; część druga powinna się nazywać \m/ PrOtOtYpE II \m/), do łatwych nie należy. Nie jestem hunterem, który dodaje oczko do trudności za czas jaki jest potrzebny do wbicia platy ale, na litość memorki! (ha! kto jeszcze wie co to memorka? ) niektóre nazwy trofeów w tej grze powinny znaleźć się w słowniku synonimów przy haśle 'grind'. Już samo wymordowanie bazyliarda zombiaków (53596!!!) zajmuje wieczność a przecież trzeba jeszcze zrobić czelendże na platynę (to one w głównej mierze stanowią o trudności platynki), przejść grę dwa razy (w jednym przejściu nie ginąc a w drugim zabijając mniej jak 10 cywilów) wykupić wszystkie skill'e, znaleźć w waginkę znajdźiek (lub 'wziątek' jak to mówi mój ziomek ) i w członka ludzików do pożarcia... Grind? No raczej! Jak ktoś chcę kupić sobie grę w którą może nadupczać całą wieczność i przy okazji nie wydać majątku - to już nie musi szukać :P Gra sama w sobie nie jest też łatwa, ginie się jak indyk na święto dziękczynienia, trzeba pilnować by nie pozabijać kogo nie trzeba, tryb hard jest tak hard jak członek przy bliskim spotkaniu z Jessicą Albą (lub Natalią Siwiec, kto co woli... ugh), ogólnie - nie ma żartów.

    Daje 7/10.
    Ostatnio edytowane przez Kalinho_PL ; 23-01-2013 o 18:00 Powód: cenzura

    puste zaproszenia do znajomych będą ignorowane

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •