Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nintendo Switch

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    Awatar Kraszu
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    113
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: Kraszuuu
    Oni ponownie to zrobili. Ponownie magicy z Nintendo wymyślili coś innowacyjnego. Najciekawszy pomysł to odpinane kontrolery, które można wykorzystać jako dwa pady podczas kanapowej rozgrywki na dwóch graczy. Proste i genialne.

    Na ten moment ta konsola to przenośniak z opcją grania stacjonarnego - czyli odwrotność Wii U. Przynajmniej ja tak to widzę. Nintendo z 3DS'em jest praktycznie monopolistą na rynku handheldów i po prostu w tym kierunku poszli ze Switchem. Bez odpowiedniej mocy w konsoli nie mają szans na sukces na rynku konsol stacjonarnych. Bez znanych multiplatformowych serii pokroju Call of Duty, Assassin's Creed, czy GTA ich stacjonarka się nie sprzeda. Same dobre exy od Ninny to w tych czasach za mało. Gracze lubią mieć kłopot bogactwa przy wyborze gier. Do sukcesu potrzebne jest maksymalne wsparcie znanych producentów zewnętrznych.

    Sony nadal rywalizuje tylko z Microsoftem. Nintendo ze Switchem nadal jest z boku. Chciałbym mieć tę maszynkę jako uzupełnienie konsoli stacjonarnej. Opcja podłączenia sprzęciku do telewizora to również rewelacyjny pomysł. Na PSP na przykład zaliczyłem takie produkcje jak Dante's Inferno, God of War: Chains of Olympus, God of War: Ghost of Sparta, czy Jak & Daxter: The Lost Frontier. Co ja bym dał żeby te gierki podziwiać na dużym ekranie... Wiem, że każda z tych gier ma swoją wersję na stacjonarkach, ale nie każdy posiada całą rodzinę konsol Sony.

    Ciekawy jestem jak się ułoży sprzedaż najnowszego dziecka Nintendo. Póki co jest podobno rewelacyjnie, ale poczekajmy na gry. Na WiiU było z tym krucho. Obserwując scenę wydawniczą na Łiju upatrzyłem sobie na tym sprzęcie dosłownie kilka gier: Nawa Zelda, Mario Kart 8, Donkey Kong Country: Tropical Freeze i przede wszystkim Bayonetta 2. Ewentualnie Yoshi's Woolly World bym zahaczył i jakiegoś Mariana. Na PS4 nie mam pojęcia za co się złapać, a ciągle nadchodzą kolejne duże hity. Wybór gracza jest zatem prosty, ale Nintendo i tak jest fajne i sympatyzuję z tą firmą.
    Ostatnio edytowane przez Kraszu ; 12-04-2017 o 11:25

  2. Thanks Brak thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •