No to pora na mnie
Długo czekałem żeby sobie w to zagrać, aż w końcu nadarzyła się okazja. Po raz pierwszy miałem możliwość przetestowanie możliwości PRO & 4k i powiem Wam, że robi to robotę. Przechodząc do samej gry - jak dla mnie mega historia, platyna chyba zajęła mi z 60-70 godzin bo cały czas zwiedzałem, łaziłem, podziwiałem wszystko do okoła, zero spinki czasowej.

Trofea, tutaj nie ma się czym przejmować, praktycznie wszystko Wam wpadnie wykonując misje główne oraz poboczne. Na koniec standardowo zostaną do zebrania znajdźki, do których kupicie sobie mapy od handlarzy. W sumie to są trzy trofea na które trzeba zwrócić uwagę. Przewrócenie wszystkich manekinów/kukieł, ich niestety nie ma na mapie i najlepiej skorzystać z jakiegoś filmiku. Na szczęście nie jest ich dużo i do ogarnięcia w max 15 minut. Drugie to znalezienie wszystkich ogniw aby wykonać misję "zbrojownia" łatwo je przegapić a znaleźć je można w misjach fabularnych. A ostatnie to w sumie raczej nie do przegapienia jeżeli wykonacie wszystkie misje poboczne. Chodzi o to aby pomóc wszystkim mieszkańcom a w zamian za to w finałowej walce dołączą razem z nami do walki. Każde to trofeum można oczywiście zrobić po ukończeniu gry.

Trudność platyny prawie trzy wiec dam 3/10
Gra 8/10

Przy okazji zrobiłem też DLC, czyli ukończenie nowej gry+ na super wysokim poziome trudności. Tutaj tak porada odemnie. Ponieważ na tym poziomie trudności wszystkie rzeczy w sklepach są droższe to polecam przed rozpoczęciem ng+ kupić sobie potrzebne surowce i dopiero zacząć grę, cały ekwipunek oczywiście zachowacie. W moim przypadku było tak, że miałem jakieś 40 tysięcy kawałków metalu i to mi starczyło na styk. Korzystałem tylko z 3 boni: Procy z bombami wybuchowymi, potykacza też z wybuchami i łuku z ogniem a w finałowej walce trochę też z procy z bombami porażającymi. Do wszystkich tych broni potrzebne są surowce: płomień i metalowe naczynie aby tworzyć amunicję. Kupiłem sobie też nowsze bronie, ale w sumie to nie wiem po co, różnią się tylko tym że mają dodatkowy slot na modyfikacje. Grając ng+ robicie oczywiście tylko misje główne i starajcie się omijać walki - szkoda amunicji i czasu.

Trudność DLC 4/10 Tylko w finałowej walce trzeba się pogimnastykować, reszta misji to speed run.