O, patrz #83

Przyszedł mi zaszczyt jako pierwszemu opisać trudność zdobycia platyny w World of Final Fantasy na tym forum.

Gra w samie w sobie jest idealnym szpilem na przenośną konsole $ony, takich gier Vita potrzebuje
Szczerze można napisać z WoFF jest specjalnym wydaniem gry zachęcającym do zapoznania sie z tą świetną seria dla trochę młodszego pokolenia, świetne połączenie świata fantasy wraz i tu niespodzianka "Pokemonami". Tak z poksami a czemu? W grze wcielamy się w dwóch młodych łówców "Mirage" którzy próbują odzyskać pamieć Nic więcej nie zdradzę po za tym że Mirage to potworki które zbieramy i walczą razem z nami.

Po za tym gra nawiązuje do całej serii FF w dośc specyficzny sposób, nie dość że soundtrackiem z takich części jak FF VII,VIII czy nawet FF I to własnie jeszcze głównymi bohaterami tych części. Po prostu genialne !

Co do samej platyny - gra nie jest trudna tylko czasochłonna, czas wyplatynowania tytułu bez patrzenia na listę trofeów do momentu głównego wątku zajmuje około 80h. Jak na świat FF to i tak mało, brakowało mi troche pobocznych questów lub jakiś tajemnic. Wracając do dzbanków, większość związana jest ze zbieraniem stworków i w sumie te dzbanki zabiorą nam najwięcej czasu. Sama w sobie gra jest banalna, mi udało się zaliczyć niepożądanych zgonów aż 1... Główny wątek możemy w sumie przejść używając pierwszych złapanych stworków

Ocena:
Gra - 9/10 (świetny klimat i nawiązania dlo klasyków serii + poksy)
Trudność platyny - 3/10