Tytuł dość długo kurzył się na półce i jakoś nie kwapiłem się do umieszczenia go w czarnuli ale zmotywował mnie Pawlos z którym to wymaksowaliśmy całego coopa za co wielkie dzięki było naprawdę interesująco. Raz jeden raz drugi z nas wpadał na pomysł jak rozwikłać kolejne testy. Współpraca jest niezbędna i konieczna jest komunikacja głosowa aby zgrać się w czasie i przestrzeni. Co-op to sama przyjemność.
Singel również dostarcza wielu wrażeń za sprawą świetnego voice acting-u przepełnionego czarnym humorem, mnóstwa zagadek oraz niebanalnej historii ze świetnym zakończeniem
Gra godna polecenia, nie przypominam sobie drugiego podobnego tytułu i cieszę się że w niego zagrałem.
Ocena gry 8+
Co do trudności to chyba najcięższe było zaliczenie w coopie kilkunastu testów z rzędu bez zginięcia a poza tym to raczej prosty komplet pucharków gdzie z YT powinniśmy tylko skorzystać do zaliczenia brakujących trofeów po skończeniu całego singla i multi choć przyznam że w singlu zdarzyło mi się zaciąć lecz jak się okazywało po zajrzeniu na YT że np. drzwi mi się nie otworzyły lub dobrze kombinuje lecz nie w tej kolejności także mam czyste sumienie w stosunku do Portala bo ta gra po prostu zasługuje na nasz trud.
Trudność 3