Ograne przy okazji podczas czyszczenia gier na move'a, długo stała na półce i powiem że troszkę żałuję bo gra jest zacna, bohaterowie oczywiście znani i lubiani a dubbing też niczego sobie. Gra ma kilka trybów, droga do platyny się nie nudzi a wykorzystanie move'a jest znaczące - chyba mój pierwszy FPS gdzie strzelałem do wrogów z użyciem move'a i było super Spodobało mi się to Grze daję 5/10 - było zabawnie i nie nudno no ale brakowało tego czegoś żeby wskoczyć wyżej.

Trofea 3/10 - znajdźki wiadomo każdy szuka w swoim zakresie, ja akurat skorzystałem z poradnika pisanego i nie było żadnych problemów. Natomiast złote medale wpadają łatwo i szybko, diamentowe wyzwania wpadły za pierwszym razem ale to wszystko przez to że graliśmy w dwójkę z żoną - drugi gracz nie ma swojej postaci tylko ma swój celownik i strzela tak jakby z ekranu + ma możliwość dodawania nam cennego czasu lub uleczania. Używajcie zdolności specjalnych po to żeby skrócić końcowy grind związany z użyciem tychże zdolności.