Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    2 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    tofi81
    Guest
    Karl Bulletcam Fairburne powrócił za sprawą Sniper Elite 4 Italia.Po ostatnich akcjach w Afryce,które to bardzo miło wspominam przyszedł czas na Włochy.Czy twórcy poszli z seria do przodu i zrobili najlepszą grę o tej tematyce?
    I tak i nie, wszystko praktycznie pozostało bez zmian.Wygląda to trochę jak DLC do ostatniej odsłony,największą zaletą Snajpera 4 są mapy które zostały mocno powiększone względem poprzedniczki.I tylko od nas zależy jak chcemy rozegrać misję,i w jakiej kolejności rozgrywać cele na mapie .W moim odczuciu seria stanęła w miejscu i twórcy zaczęli odcinać kupony,co skutkuje brakiem pomysłów na rozwój serii.Wydaje mi się że ten rok będzie należał do Polskiego Snajpera!!!

    Trofea standardowe dla serii czyli za wykonanie misji oraz celów pobocznych, zabójstw z różnych broni oraz masa znajdziek do odnalezienia.
    Z tymi ostatnimi to naprawdę lekko przesadzili (listy z domu,do domu,pożegnalne, do cioci ,do wujka,raporty snajperskie ponad 300 sztuk) grając sami zobaczycie,że jest tego masa w większości niepotrzebne zapychacze.

    Jeśli chodzi o poziom Autentyczny, który zawsze był kojarzony z serią i stanowił o jej trudności w drodze do platyny.Został on bardzo uproszczony,nie musimy się już obawiać że zginiemy pod koniec misji i będziemy musieli zasuwać od nowa.Tutaj co chwilę mamy checkpointy co robi z tej gry niedzielny spacerek po parku.Co prawda są trudniejsze momenty ale nie jest to już tak stresujące,bo w przypadku niepowodzenia i tak cofnie nas tylko o kilka sekund.

    Oprócz standardowych 8 misji mamy także 2 misje typowo co-operacyjne (snajper/obserwator) w których również musimy odszukać znajdzki osobno dla snajpera i agenta.Trochę się wynudziłem robiąc te misje bo za partnera miałem Rekina,który to robił filmiki na swój kanał.I moje zadanie polegało na tym,że ty sobie stój a Ja będę nagrywał,oczywiście nie zawsze się słuchałem i parę razy trzeba było robić duble jak to na prawdziwy film akcji przystało.Może jakiś Oskar w przyszłym roku wpadnie

    Podsumowując;
    Snipera 4 to kawał solidnej strzelanki w klimacie II Wojny Światowej,jednak bez rewolucji jakich się spodziewałem.

    Poziom trudności słabe 5/10
    Ostatnio edytowane przez tofi81 ; 26-03-2017 o 20:28

  2. Thanks Brak, Dzwienkoswit, kasiaPi, Szelbo, Mapi, adamlubin, Aquantus thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •