Od czego zacząć ? No dobra...

Cześć !
Jestem Marcin mam 27 lat, pochodzę z okolic Płocka ale obecnie mieszkam i pracuje w Antwerpii.
Wasze Forum obserwuje od dłuższego czasu, aż w końcu Radzik90 namówił mnie na rejestrację.

Teraz cofnijmy się o parę lat wstecz... moja przygoda z konsolą rozpoczęła się od Playstation 1, mówię Wam to szare pudło zżerało mój czas jak szalone. To wtedy poznałem Crash'a Bandicoot'a ( zbierałem KAŻDE jabłuszko ), Smoka Spyro, Croc'a i wielu wielu innych, od tamtego dnia wiedziałem - Jestem Gamerem.
Z biegiem lat przeszedłem na PC, pominąłem PS2 i do konsoli wróciłem dopiero przy PS3. Na początku chodziło mi tylko o ukończenie gry, poznaniu wszelkich wątków, no wiecie - game for fun. Sprawy zmieniły się kiedy do społeczności PS3 dołączył mój wyżej wspomniany przyjaciel Radzik90, cholera ten chłopak zbierał każdy dzbanek, aż w końcu zacząłem mu tego zazdrościć no i ... stało się, zaraził mnie, chcę zbierać pucharki.

Obecnie zbieram trofea w każdym tytule do którego siadam, idzie mi to w ślimaczym tempie gdyż mam ograniczony czas na granie ale daje radę.

Co więcej? Oprócz gier, mogę chyba powiedzieć że jestem kinomaniakiem. Źle się czuję jeśli któregoś wieczoru nie obejrzę jakiegoś nowego tytułu.Ponad to, jestem fanem Batmana, nie jestem freakiem ale przyznam że jeśli widzę gadżet z jego symbolem to zatrzymuje się na chwilkę. Obecnie zbieram kolekcję komiksów DC (WKKDC).

Dobra, dobra już nie przynudzam. To tak w wielkim skrócie o mnie. Mam nadzieję że poznam wielu z Was i spotkamy się gdzieś online. Pozdrawiam