Swego czasu, kiedy nabyłem po raz pierwszy PS Plusa, byłem tak oczarowany tymi indykami i łatwymi pucharkami, że miałem w planach ogrywać wszystko po kolei. Póki nie natrafiłem na ciężkostrawnego indyka.

Zdobycie w tej grze 100% wiąże się z trudnością w granicy 9-10/10. Gra ma 4 pucharki Ultra Rare, z których 3 udało mi się zdobyć w 2015 roku, ale jeden, w którym trzeba zebrać 5 mln punktów w jednym runie, było dla mnie nieosiągalne, aż do dzisiaj...

Wczoraj zobaczyłem poradnik do tej gry i z ciekawości zerknąłem, a tam na wejściu wita mnie trudność 2/10.. wtf sobie myślę, patrzę dalej, a odkryli exploit w tej gierce heh. Polega on na tym, że kiedy trafimy w portal, miniemy wszystkie asteroidy to po ich minięciu zatrzymujemy grę i wychodzimy do menu i ponownie uruchamiamy. Na starcie mamy taką samą ilość punktów, kiedy wyszliśmy z gry i każde zderzenie nie usuwa nam pkt. Czyli w nieskończoność możemy teraz nabijać punkty. Na filmiku wszystko macie:


Jeśli ktoś ma w profilu niedokończoną gierkę to ma teraz świetną okazję na szybkie nabicie 100%.