Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    2 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Zerathel
    Guest
    Nie wiem czemu Donuś nie opisałeś trudności platyny tylko zagłosowałeś, ale mogłeś opisać co nieco o tej grze No nic mam nadzieję, że Cię mój post zmotywuje jakoś

    Odin Sphere to remaster z czasów PS2. Gra powstała kiedy era PS2 powoli upadała i szkoda trochę bo gra jest naprawdę zacna. Gracz steruje 5 postaciami i każda z nich posiada inne przygody jednak te 5 niby z pozoru oddzielnych historii tworzy jedną wspólną całość. O ile na początku gra wydaje się spójna tak po skończeniu historii Guendolyn i przejściu do drugiej historii Corneliusa jest totalny chaos i nic nie jest wspólne. Tak będzie przez cały czas do momentu kiedy nie przejdziemy wszystkich historii, które dopiero tworzy logiczną całość. Gra jest momentami strasznie słodka, ale jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem prawdziwe zakończenie wtedy stwierdziłem, że jednak nie do końca tak jest. Wspomniałem wcześniej, że mamy do gramy 5 postaciami. Najlepiej grało mi się Guendolyn, gdzie atak polegał na ciosach w powietrzu, ale na ziemi również mocno uderza. Ponadto może latać a jej specjalny atak robi masakrę na mapie. Ponadto świetnie się tą postacią robi kombosy niezależnie czy przeciwnik był na ziemi czy latał. Na dodatek bardzo często się ładuje się ładowany losowo atak,który zabiera bardzo dużo energii. Najbardziej podobała mi się księga Armagedonu ze względu na zakończenia oraz wyjaśnienia następstw, jakie zaszły w epilogach wszystkich postaci. Muzyka jest dobra grywalność bardzo dobra i oceniam tą grę na 8/10. Niestety do 10 jej daleko ze względu na małą eksplorację terenu czy też przedmiotów w grze, a także krótkich historii w tej grze. Nie ukrywam, że zobaczenie 3 scenek w każdym chapterze to jednak mało

    Platyna w tej grze nie stanowiła dla mnie żadnego problemu i nie będzie dla nikogo stanowić, ponieważ jedyny i ponoć najgorszy puchar to zjedzenie wszystkich postaci w przenośnej restauracji Maury. Tak naprawdę można to trofeum zrobić na dwa sposoby. Albo od razu robimy albo po zakończeniu gry, gdzie wszystkie itemy boxy są wspólne i można sobie składniki przerzucać. Trofeum związane z Churningiem Riftem też jest proste, ponieważ gra nie narzuca poziomu trudności, a na poziomie easy spokojnie idzie wszystko zabić. Jeszcze, jak weźmiecie Guendolyn i przedmioty Vampire Ring +2, Stone Power +2 i Talisman +2 to już jest czysta formalność. Pozostałe trofea również są proste, które świetnie opisał Donek w guidzie. Platyna to 2/10 .
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 19-02-2017 o 01:55

  2. Thanks kasiaPi, Aquantus, adamlubin, Brak, not, Mapi, Ginko thanked for this post
    Likes Brak liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •