Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    2 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    tofi81
    Guest
    The Last Guardian troszkę mnie wymęczył w drodze do platyny.Wszystko za sprawą trofeum Wygadany dawno nie widziałem równie głupiego trophy.Gra wymaga od nas wysłuchania wszystkich podpowiedzi,których jest prawie 100.Owe podpowiedzi pojawiają się po pewnym czasie jak nie pchniemy fabuły do przodu.W założeniu niby proste ale jak pisał kolega wyżej gdyby nie mobilizacja graczy trudno było by wszystkie odnaleść samemu.
    U mnie było to tak że przy pierwszym przejściu przegapiłem 3 (tak mi się przynajmniej wydawało).
    Pomyślałem sobie spoko zrobię to za drugim razem oczywiście po wysłuchaniu tych pominiętych trophy nie wpadło( myślałem że rzuce padem o ścianę ) bo jak tu teraz sprawdzić które jeszcze przegapiłem.
    Trochę zniechęcony przystąpiłem do 3 przejścia i o dziwo pucharek wpadł w pierwszej lokacji widocznie coś mi umknęło podczas pierwszej gry.Reszta pucharków jest w miarę prosta choć możliwa do przeoczenia.
    Speedruna zrobiłem z czasem 4godz30min rozkładając go sobie na 3 razy.
    Sama gra fajna, ale szału nie robi w mojej opinii kolejny tytuł który przez to że robiony i przekładany tyle lat stracił swoją magie.
    Trudność platyny 6/10
    Ostatnio edytowane przez tofi81 ; 06-03-2017 o 19:28

  2. Thanks Brak, Radzik90, Mapi, adamlubin, Aquantus, kasiaPi, potok0132014 thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •